materiały reklamowe

Shenti

wiecej...

Użytkownicy
UEFA Futsal Euro 2014 - 1/2 finału WYNIKISporo emocji i futsalu na wysokim poziomie dostarczyły kibicom półfinałowe mecze Mistrzostw Europy w Futsalu, które odbywają się w Belgii.

W pierwszym meczu półfinałowym lepsza okazała się reprezentacja Włoch, która pokonała Portugalczyków. Włosi do przerwy przegrywali 1:2, lecz w 2. połowie strzelili rywalom 3. gole, zaś rywale odpowiedzieli tylko jednym trafieniem.

W drugim półfinale doszło do małej niespodzianki. Główni faworyci turnieju, aktualni Mistrzowie Europy, reprezentanci Hiszpanii musieli uznać wyższość futsalistów z Rosji. Mecz stał na bardzo wysokim pozimie. W drugiej połowie meczu Hiszpanie zostali zmuszenie do gonienia wyniku, gdyż przegrywali 1:2, następnie 2:3. Na 2 minuty przed zakonczeniem spotkania zdobyli 3. bramkę, czym doprowadzili do remisu i tym samym dogrywki. W dogrywce decydujący cios zadał Robinho strzelając zwycięskiego gola w 49 minucie spotkania.

Portugalia 3:4 Włochy

Ricardinho, Arnaldo Pereira, Joel Queiros - 2x Gabriel Lima, Romano, Fortino

Rosja 4:3 Hiszpania

Sergeev, Lyskov, Fukin, Robinho - Pola, Rafa Usin, Miquelin

W meczu o 3. miejsce zagrają reprezentacje Portugalii i Hiszpanii, natomiast w finale spotkają się Włochy i Rosja. Oba mecze odbędą się w sobotę (8. lutego).