Shenti

wiecej...

Użytkownicy
Turniej Czterech Narodów w Tychach - Polacy wciąż na prowadzeniu
Turniej Czterech Narodów w Tychach - Polacy wciąż na prowadzeniuW dniu wczorajszym Polacy pokonali Mołdawian w drugim meczu Turnieju Czterech Narodów rozgrywanego w Tychach ustanawiając wynik 2:0 (2:0). We wcześniejszym meczu, który odbył się 4 stycznia, Polacy rozgromili Estonię pokonując ich 6:1 (3:1). W chwili obecnej Polacy prowadzą w turnieju. W dniu jutrzejszym zostaną rozegrane ostatnie mecze turniejowych rozgrywek.

Przekaż wiadomość znajomym:

Powrót

Komentarze:

Treść komentarza:

Autor komentarza:

Obrazek nie do odczytania? Zmień obrazek.

Tekst obrazka:

Redakcja 40minut.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie portal zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, treści obraźliwe w stosunku do innych komentujących, osób trzecich, klubów lub instytucji itp. W przypadku notorycznego łamania zasad, zastrzegamy sobie prawo do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całych sieci.

Zaloguj się aby bezpośrednio podpisywać komentarze.

Komentarze [23]
Rosjanie mogą odwołać przyjazd
40minutuję To
  (0)

Dodał: ~rycho
30-01-2015, 17:00

Kolego lwowiak. A czy nie dałoby się od was spriwadzić kilku zawodników do naszych klubów. U was bija się na potęge z ruskimi
  (0)

Dodał: ~bartos
28-01-2015, 18:37

Rosjanie prawdopodobnie przysyłają na mecze do Polski rezerwowy skład. Coś jak wcześnie wystawili Włosi
  (0)

Dodał: ~lwowiak
27-01-2015, 19:58

No to futsal może zapomnieć o jakiejś finałowej imprezie jak Polska dostała kolejna wielka na trawie
  (0)

Dodał: ~czytelnik
27-01-2015, 12:11

Do filippo. Jest wynik testu na wiedzę Grenia. Nie zdał. Polska dostała organizację MME w 2017.

22-01-2015, 22:16

Polska taktyka gry reprezentacji to - siadać na nich, siadać na nich, siadać na nich
  (0)

Dodał: ~tyski fan
10-01-2015, 14:08

Do SPOlkowicz. Ale przewodniczący też jest nieomylny jakby pewnie chciał. Mówił dwa dni temu na onecie, iż PZPN zrezygnował ze starań o finały MME na trawie Polska nie dostanie. A Sawicki - generalny z PZPN dzisiaj mówi co innego. Zobaczymy. to będzie test na wiedzę Grenia.
  (0)

Dodał: ~filippo
09-01-2015, 20:23

Panie mieszek. Rzeczywiście może pan mieć sporo racji. Polski futsal wygląda w wielu opiniach tak - Przewodniczący jest jeden i najważniejszy, a dalej tylko kamieni kupa - jak to mówił jeden z ministrów u Sowy.
  (0)

Dodał: ~SPOlkowicz
09-01-2015, 18:49

Nie masz pojęcia o transmisjach, telewizji i mediach. Nie pokazuje się burd na stadionach. To co dzieje się na parkiecie i uczestniczą w tym futsaliści jest elementem sportowego widowiska. Zatrzymałeś się w czasach cenzury rodem z PRL-u. Wtedy takich rzeczy jak przepychanki piłkarzy nie pokazywano w tv. Ba, nawet kibiców nie umieszczano w kadrze, jeżeli byli ideologicznie podejrzani.
  (0)

Dodał: ~do widza
09-01-2015, 08:54

leszek: jest dużo lepiej, bo teraz trener nie przeszkadza w powołaniach pana przewodniczącego, wreszcie pełna autonomia grenia!
  (0)

Dodał: ~mieszek
08-01-2015, 19:33

do widz: pan przewodniczący nie ma czasu na pierdoły, teraz musi w 2 miesiące poprawić taktykę drużyny! powoływanie zawodników dawno opanowane, teraz czas na kreowanie gry!!!
  (0)

Dodał: ~mazur
08-01-2015, 19:30

Jeszcze dwa miesiące dla kadry na poprawę gry. Na razie nie jest nic lepiej niż za Hirscha. Finały EURO możemy sobie wybić z głowy. może uda się załapać do baraży.
  (0)

Dodał: ~leszek
08-01-2015, 17:36

Niestety, sędziowie - nie tylko futsalowi - mylą się. Gdyby zliczyć w historii sędziowania w futsalu wszystkie błędy, to byłoby kawał księgi. Nie piszę tego po to, by akurat zdołować arbitrów tego turnieju, lecz pokazać nieudolność szkolenia oraz kontroli arbitrów w polskim futsalu. W polskim sędziowaniu futsalowym od co najmniej 2003 roku nie zmienia się na lepsze. Natomiast co do pana Frąka, to poza Polską sędziuje całkiem dobrze, awansuje w rankingach FIFA, UEFA. A dlaczego nie prezentuje w kraju równej, wysokiej formy - pozostaje zagadką. Moje przemyślenia nie odnoszą się w żadnym wypadku to turnieju w Tychach, ale mają pogląd ogólny na całość zagadnienia.
  (0)

Dodał: ~EKSPERT
08-01-2015, 15:06

nie no obciach - ogladalem w internecie - najgorzej jak widziałem te wszystkie dzieciaki wokol na hali - a tu taki dym - ale niestety jak sedziowie nasi to gwizdali to jest skandal - ponadto ich decyzje delikatnie mowiac nie były za dobre - wogole co sie dziwic od lat wiadomo, że jednym z najgorszych arbitrów w naszej lidze jest Pan Frąk - niestety tylko dlatego, że jest showmanem jest rozpoznowalny - bo kazdy kibic pewnie poza Frąkiem nikogo innego nie zna - podobnie jak Howard Webb w Polsce jest dobrze znany. Niestety pycha, cfaniactwo i brak umiejetnosci doprowadziło do tego skandalu - dlaczego tego trenera nie wyrzucony wczesniej - nie ma ochrony na hali - jak nie to wypad - przerwać mecz i tyle - a tak transmisja pełen skandal- normalnie po takich rozrubach sedzia konczy mecz i tyle. Istny cyrk - czegos takiego w Futsalu jeszcze nie widziałem - po takim meczu: sedziowie dozywotni zakaz sedziowania meczów o stawkę, Organizator nigdy nie powinien juz dostać imprezy miedzynarodowej, Telewizja to pokazująca nie powinna juz tez nigdy prowadzić transmisję - nie wolno podczas takich zamieszek pokazywać kamerą rozrub tylko pokazuje sie trybuny - chyba jest nawet jakis przepis na to - wzielo sie z duzego boiska. Panie Przewodniczący trzeba podjąć radykalne środki by taka sytuacja juz sie nie powtorzyła.
  (0)

Dodał: ~widz
08-01-2015, 09:41

Nie lubię się wypowiadać na forach ale jedna myśl mnie "naszła": to że zespół Macedonii zachowywał się dziwnie to jedno ale turniej międzypaństwowy nie mogą prowadzić sędziowie z Polski w Polsce. Jak to zwykle bywa pewnie zadziałały nasze dziadowskie oszczędności. Winę za taki stan rzeczy ponoszą wszyscy: 1. Rambo który jak zwykle po faulu chciał "se" kopnąć przeciwnika, 2. Sędziowie którzy nie umieją być konsekwentni w swoich decyzjach (nie dlatego że kogoś faworyzowali, brak umiejętności połączone z pychą) i oczywiście jeszcze raz organizatorzy sędziowanie przez sędziów gospodarzy to jak dolewanie oliwy do ognia. Biedny Grzesiu nie miał w tym tygodniu szczęścia do decyzji ...:)
  (0)

Dodał: ~ha
08-01-2015, 08:59

Po pierwsze nasi sędziowie kręcili po raz kolejny drużynę gości w imię "rozwoju futsalu". Po drugie trener gości okazał się totalnym chamem, ale gdyby mnie tak oszukiwano też bym wylądował na trybunach. Trafił swój na swego
  (0)

Dodał: ~relacja
08-01-2015, 08:00

A co sie działo w tym meczu takiego?Wszedzie pisza o wstydzie i kompromitacji,ale kogo?

07-01-2015, 21:52

to cyrk na kółkach z udziałem piłki, a nie futsal! ŻENUA!
  (0)

Dodał: ~sprawiedliwy

Nieciekawie gramy, ale może za dwa miesiące będzie lepiej. Macedonia pokonana 3-2. Jednak to rywal z niższej półki. Zawodnicy wyraźnie zestresowani. Widać kogoś boja się.
  (0)

07-01-2015, 21:13

Dziękuje naszym sędziom za ich wspaniałe zachowanie podczas meczu Polska - Macedonia. Na pewno gralibyśmy o ważne medale, gdyby polscy sędziowie wyłącznie nam gwizdali. Ogólnie żenada sportowa na parkiecie