Shenti

wiecej...

Użytkownicy
Rekord Bielsko-Biała z pucharem
W dniu wczorajszym został rozegrany mecz finałow Final Four Halowego Pucharu Polski, który odbywa się w Szczecinie.

W meczu finałowym spotkały się drużyny Pogoni 04 Szczecin i Rekordu Bielsko-Biała. Spotkanie było bardzo emocjonujące. Bielszczanie dopiero w drugiej części dogrywki zapewnili sobie wygraną po golu zdobytym przez Radka Polaska.

Mecz od początku dobrze ułożył się dla zawodników Rekordu, którzy po 11. minutach wygrywali 2:0. W kolejnych minutach pierwszej połowy udało się Szczecinianom pierw strzelić kontaktowego gola. Następnie Łukasz Tubacki nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul na Marcinie Mikołajewiczu. Bramkarz gości Krystian Brzenk ujrzał za to zagranie czerwoną kartkę. Przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania udało się Portowcom doprowadzić do wyrówniania. Niestety dla nich Rekord przed końcową syreną zdołał strzelic jeszcze trzeciego gola. W drugiej połowie meczu Szczecinianie cały czas atakowali chcąc doprowadzić do remisu. W 28. minucie wyrównującą bramkę zdobył Michał Kubik. Więcej bramek w tej części gry już nie padło. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była więć dogrywka. W 47. minucie Radek Polasek zdobył zwycięskiego gola strzałem z rzutu wolnego. Portowcy wycofali bramkarza, ale nie zdołali zmienić wyniku spotkania.

Rekord Bielsko-Biała po raz pierwszy sięgnął po Halowy Puchar Polski.

Autor komentarza:

Obrazek nie do odczytania? Zmień obrazek.

Tekst obrazka:

Redakcja 40minut.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie portal zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, treści obraźliwe w stosunku do innych komentujących, osób trzecich, klubów lub instytucji itp. W przypadku notorycznego łamania zasad, zastrzegamy sobie prawo do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całych sieci.

Zaloguj się aby bezpośrednio podpisywać komentarze.