Shenti

wiecej...

Użytkownicy
Kadra A rozpoczęła zgrupowanie w Tychach
Kadra A rozpoczęła zgrupowanie w TychachW środę w Tychach reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie przed towarzyskim dwumeczem z Cyprem. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek, 14 marca o godzinie 18:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Tychach, rewanż następnego dnia o tej samej godzinie w miejscowości Bojszowy.

Wśród czternastu powołanych zawodników zdecydowaną większość stanowią piłkarze trzech czołowych drużyn Ekstraklasy futsalu  – Rekordu Bielsko-Biała, Pogoni 04 Szczecin oraz Gatty Active Zduńska Wola.

Przed spotkaniami z Cyprem trener reprezentacji Polski futsalu Andrea Bucciol podkreślił, że nadchodzące mecze są idealnym sposobem na przygotowanie zespołu do eliminacji mistrzostw Europy. – Cały czas szykujemy drużynę na eliminacje Euro, dlatego szukamy nowych rozwiązań i testujemy kolejnych zawodników. Dwumecz z Cyprem jest jednym z etapów w budowaniu finalnej czternastki.

– Jeżeli chodzi o Cypryjczyków to w ostatnich latach poczynili spore postępy, a w swym składzie mają kilku zawodników świetnie wyszkolonych technicznie. Przed nami ciekawe, ale też trudne spotkania – zakończył trener reprezentacji Polski w futsalu.

Przekaż wiadomość znajomym:

Powrót

Komentarze:

Treść komentarza:

Autor komentarza:

Obrazek nie do odczytania? Zmień obrazek.

Tekst obrazka:

Redakcja 40minut.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie portal zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, treści obraźliwe w stosunku do innych komentujących, osób trzecich, klubów lub instytucji itp. W przypadku notorycznego łamania zasad, zastrzegamy sobie prawo do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całych sieci.

Zaloguj się aby bezpośrednio podpisywać komentarze.

Komentarze [21]
Dziś wygrana 6-2 w Bojszowach (gdzie to jest?) Hurraaaaa!!!!
40minutuję To

15-03-2014, 20:51

kibic zapomniałes dodac i przegrywając z Grecja...:) w eliminacjach zero punktów !!!!

15-03-2014, 14:34

w których latach poczynili postępy?jak od roku nie grali meczu śmiech na sali z takim trenerem ani pomysłu ani wyglądu nawet go zrozumieć się nie da jak się wypowiada jak z takimi rywalami będziemy się przygotowywać to nawet punktu w eliminacjach nie zrobimy cały ten futsal schodzi na psy z roku na rok pozdrawiam r.s.
  (0)

Dodał: ~doświadczony
14-03-2014, 21:14

Dlaczego na portalu PZPN nie ma wypowiedzi pana Grenia. Co to za prezes, który wypowiada się tylko wtedy, gdy wygrywamy z zespołami czwartego koszyka UEFA.
  (0)

Dodał: ~dilatanto
14-03-2014, 20:09

Polska - Cypr 2-2. Wstyd, wstyd, wstyd. Panie Boniek. Wyp..... pan tego Grenia, bo całkiem zdołuje nasz futsal. A trenerzy Bucciol oraz Bianga niech się podają do dymisji. I to szybko. Biedny Cypr nie grał przez rok meczów i zremisował z naszymi, którzy mają budżet grubo ponad milionowy
  (0)

Dodał: ~tyszanin
14-03-2014, 19:59

brawo prezesie!! wyrzuciło się Hirscha z Łeszykiem Lebiedzinskim Franzem Czechem jak przegrywali minimalnie z Portugalia i Ukraina a teraz sie swoimi zawodnikami remisuje z Cyprem!! gratulcje!! tylko prosze nie mowic ze Cypr to silny przeciwnik!! czas teraz jak pisał Synoradzki na reprezentacje Tundry!!

14-03-2014, 18:09

co z ta relacja z meczu polska-cypr?:/ jeszcze sie dobrze nie zaczelo a ciagle tnie ... jak to ogladac
  (0)

Dodał: ~abc
14-03-2014, 18:02

Do ~gość. Proszę cię, nie gwiżdż. Nie dołuj przewodniczącego. Wystarczy, że Boniek na niego boczy się.
  (0)

Dodał: ~bishop
14-03-2014, 12:33

Ta kadra to jest smiech!Mlodziez oprocz Kubika i Budniaka to sie w lidze nie wyroznia a starszych wzieli zeby wspomogli doswiadczeniem ale chyba pomylili nazwiska w powolaniach,rozumiem ze jest Krawczyk,moze na ten moment Mikolajewicz ale Milewski i reszta?No comment.Bede na meczu,jak straca gola z Cyprem to zaczynam gwizdac.
  (0)

Dodał: ~gosc
14-03-2014, 11:10

Polacy jeszcze nie wygrali w tyskiej hali meczu w futsalu. Wcześniej jednak podejmowaliZa każdym razem Polacy podejmowali jednak silniejszych rywali. Teraz Greń zorganizował "kelnerstwo", aby poprawić sobie nastrój po niedawnych "ćwiczeniach" od prezesa. W Tychach Polacy przegrali z Włochami 0:2, Ukrainą 2:4 oraz Czechami 1:4. Obecnie mniejszą wygraną niż 8:0 też trzeba będzie uznać za porażkę.
  (0)

Dodał: ~jajcarz
14-03-2014, 10:37

Jak to, zgrupowanie zaczęło się bez Grenia. Nie jest dobrze, nie jest dobrze z polskim futsalem
  (0)

Dodał: ~gliwiczanin
14-03-2014, 10:27

Słowa o postępie w grze uznajecie za obawę przed Cyprem. Delikatna nadinterpretacja chyba
  (0)

Dodał: ~cb
14-03-2014, 00:26

Doszlo do tego ze "trener" kadry sie obawia Cypru ktory od roku nie gral meczu,ahaha!No tak jaka kadra,takie obawy!
  (0)

Dodał: ~tychy
13-03-2014, 23:16

Nikt ci takiego meczu nie zorganizuje bo wiadomo ze ligowcy sa lepsi od kadry,bo wielu nie gra w kadrze przes system :)Obcokrajowcy to w ogole by sie z nimi zaawili...Neagu-Douglas,Vakhula,Janovsky,Demiszew...oj cienko to widze.
  (0)

Dodał: ~sosnica
13-03-2014, 23:06

Co ten Bucciolla pier...li ze ostatnio poczynili postepy jak goscie od ponad roku nie grali zadnego meczu!!!Smieszny facet z tego grubaska,wzieli za rywala ludzi z rynku wygraja a on bedzie z ludzi debili robil opowiadajac o mocnym rywalu.Facet zejdz na ziemie,gramy z Cyprem,z amatorami,dopiero wygralismy z jeszcze wiekszymi amatorami z walii,norwegii i moldawii,a ty nadal nie masz koncepcji skladu,macisz,raz starzy raz mlodzi.Zaczniesz grac z powaznymi to cie powaznie beda traktowac i cala kadre.Ciekaw jestem meczu np kadry z reprezentacja ligi badz z reprezentacja obcokrajowcow!!!