Shenti

wiecej...

Użytkownicy
1/4 finału Halowego Pucharu Polski - WYNIKI
1/4 finału Halowego Pucharu Polski - WYNIKIPrzedstawiamy komplet wyników rewanżowych spotkań 1/4 finału Halowego Pucharu Polski.

Wisła Krakbet Kraków 12:2 Helios Elhurt Białystok

3x Pater, 3x Ricardo, 2x Lebiedziński, Douglas Dos Santos, Zadorożnyj, Czech - Siuchno, Lebiedziński (S)

Pogoń 04 Szczecin 3:5 Gatta Active Zduńska Wola

Szamotij, Tubacki, Mikołajewicz - Olejniczak, Milewski, Sobalczyk, Adamski, Szymczak

Rekord Bielsko-Biała 12:3 Clearex Chorzów

2x Marek, 2x Szymura, 2x Dura, Machura, Franz, Łysoń, Mentel, Polasek, Bubec - Łopuch, Lutecki, Tkacz

GAF Jasna Gliwice 1:1 AZS UŚ Katowice

Kolmas - Kiełpiński

Do turnieju Final Four, który zostanie rozegrany w dniach 17-18 maja awansowały zespoły: Wisły Krakbet Kraków, Gatty Active Zduńska Wola, Rekordu Bielsko-Biała i GAF Jasna Gliwice. Gospodarza turnieju poznany w wyniku decyzji Komisji Futsalu i Piłki Plażowej.

Przekaż wiadomość znajomym:

Powrót

Komentarze:

Treść komentarza:

Autor komentarza:

Obrazek nie do odczytania? Zmień obrazek.

Tekst obrazka:

Redakcja 40minut.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie portal zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, treści obraźliwe w stosunku do innych komentujących, osób trzecich, klubów lub instytucji itp. W przypadku notorycznego łamania zasad, zastrzegamy sobie prawo do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całych sieci.

Zaloguj się aby bezpośrednio podpisywać komentarze.

Komentarze [22]
To że ma większą ławkę, to tylko wynik że jest większy budżet i więcej możliwości, co do zawodników gatta ma 2 wyrównane 4 a nie tylko 6 zawodników...Ale już krakusiku z tym że macie 2 najlepszych w kraju bramkarzy to cię wodze fantazji troszkę poniosły, bo nie trzeba daleko szukać ale Neagu z pogoni już jest lepszy..
40minutuję To
  (0)

Dodał: ~...
12-05-2014, 12:55

Zabiega was Wisla bo ma 9-10 rownorzednych zawodnikow co przy waszych 6 wyglada dosc zabawnie,no i mamy 2 bramkarzy najlepszych w kraju a wy wiadomo,recznik i scierke,hehehe.
  (0)

Dodał: ~krakus
12-05-2014, 10:59

Do "wislak" Patrząc na twój komentarz, można jednoznacznie stwierdzić że twój iloraz intelignecji jest godny twojego klubu dzieciaku....Do każdego rywala trzeba mieć szacunek nawet jeśli jest się faworytem, choć myślę że w takim meczu każdy ma równe szanse i wszystko się może zdarzyć, a liga może nie mieć nic do gadania...
  (0)

Dodał: ~Obiektywny
11-05-2014, 22:27

Czy to prawda, ze kibiców Gatty nie będzie na Finale Four?
  (0)

Dodał: ~Czikita
11-05-2014, 21:32

Wisła to ta Gatte zmiazdzy,przypomniec wam wyniki rajstopiarze z tego sezonu?Ogramy was latwo a prezesik wasz juz niech pisze nastepne pismo z zalami ,hahaha.Blazej pokaz klase i wygrajcie z nimi tak z 10:2 jak kiedys,strzelajcie duzo bo z Gatta to tak jakby pusta bramka byla.

11-05-2014, 16:44

Ciekawe, czy jak wygra HPP Wisła, to Greń będzie wręczał puchar i pogratuluje prezesowi Wisły. Albo Romanowi jak wygrają Gliwice
  (0)

Dodał: ~ekstraklasowiec
11-05-2014, 13:24

Jest na telewizjicentrum.pl ale nie da sie tego ogladac,slabo widac,nasi sie mecza i jeszcze sedziowie drukuja dla nas,wstyd zeby u siebie z mlodziezowcami jeszcze Gren sedziow ustawil.
  (0)

Dodał: ~lol
09-05-2014, 18:52

Transmisja z futsalu? Chyba zartujesz PzPN nie ma kasy na pokazanie meczow reprezentacji to co tam dla nich jakis Final Four. Kasa poszla na final PP na trawie w Warszawie.

09-05-2014, 11:40

Tomasz, to niedobre imię. Był już taki jeden. Niewierny.
  (0)

Dodał: ~zdzicho
09-05-2014, 11:13

Finał będzie w Gliwicch. Tam mają "nowego Romka". Ma na imię Tomasz.

09-05-2014, 07:48

W półfinałach GAF Gliwice zagra z Rekordem, a Gatta z Wisłą, poinformował dzisiaj Kazimierz Greń, szef komisji futsalu PZPN
  (0)

Dodał: ~gg
08-05-2014, 15:28

A kto to jest ten Kulczycki, że można mu wierzyć o miejscu finału HPP. Czy Wróg Grenia. Czy Przydupas Grenia. Czy Kolejny zbawca futsalowy. Wyjaśnijcie.
  (0)

Dodał: ~beach
08-05-2014, 10:34

Do ppp - na str pzpn jest napisane: Pary polfinalowe zostana wylonione droga losowania w siedzibie PZPN

07-05-2014, 15:36

Kiedy losowanie par polfinalowych? Miejmy nadzieje ze organizatorzy ppwieksza ta smieszna ilosc 250 miejsc na trybunach

06-05-2014, 11:57

zapominacie, że w Gliwicach na balkonach może usiąść kolejne 200 osób - tylko trzeba zamontować siedzonka tak jak na meczu otwarcia, ile osób może stanąć ciężko policzyć - na Gattcie niestety stoją za bramką :) żeby sie zmieścic - final four w Gliwicach
  (0)

Dodał: ~minify
06-05-2014, 07:12

Final Four w Zd.Woli, ktora ma najlepszych kibicow w Polsce. Krakow i Bielsko B juz mialo final a w Gliwicach jest mala trybuna ( 250 miejsc). Turnieje Feraxu goscilo wiecej druzyn i organizatorzy dawali rade.