Shenti

wiecej...

Użytkownicy
5. Kolejka przyniosła wiele emocji. Co przyniesie kolejna? Dowiemy się 7 listopada!
5. Kolejka przyniosła wiele emocji. Co przyniesie kolejna? Dowiemy się 7 listopada!Za nami 5. Kolejka futsalowej Ekstraklasy, w której to Clearex Chorzów pokonuje AZS UŚ Katowice, Red Dragons Pniewy w emocjonującym meczu pokonuje Wisłę Krakbet Kraków, Ruda Śląska ulega drużynie z Chojnic, Rekord Bielsko-Biała rozgramia AZS Uniwersytet Gdański, Chrobry Głogów remisuje z Gliwicami, a Pogoń Szczecin ulega drużynie ze Zduńskiej Woli. Wyniki minionej kolejki prezentują się w następujący sposób:

Ekstraklasa - Wyniki 5. Kolejki:

W 6. kolejce wszystkie spotkania Ekstraklasy odbędą się tego samego dnia, a będzie to piątek najbliższego weekendu.

Tabela Ekstraklasy po 5. Kolejce:

Zestawienie listopadowych spotkań 6. Kolejki Ekstraklasy:

Kto zdobęcie kolejne punkty podczas 6. kolejki futsalowej Ekstraklasy? Przekonamy się już 7 listopada!

Przekaż wiadomość znajomym:

Powrót

Komentarze:

Treść komentarza:

Autor komentarza:

Obrazek nie do odczytania? Zmień obrazek.

Tekst obrazka:

Redakcja 40minut.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie portal zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, treści obraźliwe w stosunku do innych komentujących, osób trzecich, klubów lub instytucji itp. W przypadku notorycznego łamania zasad, zastrzegamy sobie prawo do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całych sieci.

Zaloguj się aby bezpośrednio podpisywać komentarze.

Komentarze [15]
Gwiazda biła znak pedała
40minutuję To

09-11-2014, 13:41

synoradzki co tak się u was znowu w tym profesjonalnym klubie hehhehee zaje...fajnie ze wyni live to 2:6 bramki strzelone 2 x w minucie 0;00 , oj pajac.u pajac.u mniej sodzenia i wywiadów a się do roboty weź aha i sprzet kup bo zawdonicy w Gliwicach grali w zdekompletowanym kiedyś pajacu !!

08-11-2014, 14:21

Wygramy wygramy wygramy gwiazde K%$#e pokonamy!
  (0)

Dodał: ~RD ultras
07-11-2014, 15:38

Jak mówi się smieju, to może być i śmieje. albo troszku, czy troszkę. Merytoryka robka bez zestrzeżeń
  (0)

Dodał: ~filippo
29-10-2014, 17:04

W Kwidzynie raczej a nie w "Kwidzyniu" chyba, że mówi się w "dupiu" zamiast w dupie albo w "Londyniu" zamiast w Londynie. Pozdrawiam ROBEK
  (0)

Dodał: ~LPG
29-10-2014, 12:30

W Kwidzyniu bez niespodzianki. Porażka ze Słowenią i drugie miejsce. Musi Greń wybierać trzech słabych przeciwników, aby wygrac turniej. Od dwóch lat brak postepów w rankingu. Słabo. Najważniejsze, ze stawicki wrócił do sedziowania.
  (0)

Dodał: ~robek
29-10-2014, 09:24

Kadra dwa mecze do przodu. gratulacje. Wreszcie mówią po meczach zawodnicy, a n ie Greń
  (0)

Dodał: ~york
27-10-2014, 20:02

"heiro" pierwsza i nie ostatnia. Wisła zawsze klapnie po porażce zjada ich stres lecą w dół
  (0)

Dodał: ~widziałem
25-10-2014, 10:16

Wojtas. a co tylko o konferencjach pisze się. chyba jestesz popier......
  (0)

Dodał: ~kiero
24-10-2014, 13:19

co ma komisja futsalu do konferencji prasowych w ekstraklasie, bo chyba mózg ci zjadło?

23-10-2014, 17:50

niestety prawda jest iz jak zniknał magazyn futsal ekstraklasa nie ma czego posluchac - w duzej piłce sa jakies cafe futbol itp. , oczywiscie ze jakość tych program moze byc rozna - ale ktos kto lubi rozmawiac lub sluchac o futsalu zawsze z przyjemnościa to obejrzy - te konferencje po meczach jedne trwaja kilka minut jedna kilkansacie sekund - malo tresci itd - nie ma czego posluchac - fajnie byloby posłuchac opinii trenerow czy zawodnikow po meczu, a tu np. 1 minutowa konferencja z Chorzowa np. - mało pytan na konferencjach od dziennikarzy itd - postronny kibic chetnie poslucha co bylo przyczyna porazki, jak ocenia rywala itd - naprawde mało tych rozmów, a na konferencjach tylko sie dziekuje i gratuluje i to wszystko
  (0)

Dodał: ~kibic
23-10-2014, 14:26

Kusia po wygranych rozgadany zawsze,najwiecej mial do powiedzenia,zreszta tak jak na boisku zawsze,a tu pierwsza porazka i lekcewazy konferencje,troszke brak klasy!