Shenti

wiecej...

Użytkownicy
Aktualności z Futsalowej Ekstraklsy
Aktualności z Futsalowej EkstraklsyW miniony weekend rozegrana została 9. kolejka Futsalowej Ekstraklasy. Na szczycie tabeli kolejka nie przyczyniła się do wielkich zmian, jednak w dole tabeli sytuacja uległa drobnym zmianom. Oto one:

Tabela Ektraklasy po 9. Kolejce:

Wyniki 9. Kolejki Ekstraklasy:

10. Kolejka Futsalowej Ekstraklasy już w najbliższy weekend.

Przekaż wiadomość znajomym:

Powrót

Komentarze:

Treść komentarza:

Autor komentarza:

Obrazek nie do odczytania? Zmień obrazek.

Tekst obrazka:

Redakcja 40minut.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie portal zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, treści obraźliwe w stosunku do innych komentujących, osób trzecich, klubów lub instytucji itp. W przypadku notorycznego łamania zasad, zastrzegamy sobie prawo do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całych sieci.

Zaloguj się aby bezpośrednio podpisywać komentarze.

Komentarze [33]
Nie da się rozegrać całego sezonu bez kontuzji czego dowodem jest plaga kontuzji w Rekordzie a w Gattcie obecnie Sobalczyk, co przy tak krótkiej ławce jaka jest w Zd.Woli daje się odczuć w grze. Obawy "sośnicy są uzasadnione. Przed sezonem poszerzono w Gatcie kadrę, ale zarówno Mika,Budka czy Szypczyński nie są wzmocnieniem drużyny gdyż swoim poziomem gry odbiegają od pozostałych zawodników i tak naprawdę Gatta gra w 7. A za chwilę do ligi dojdzie Puchar.
40minutuję To
  (0)

Dodał: ~zdw
11-12-2014, 00:17

Dla dobrze przygotowanej drużyny wystarczy mała grupa. Oby bez kontuzji.
  (0)

Dodał: ~leszek
09-12-2014, 18:29

Martwie sie własnie o Gatte bo mimo iz jestem ze Slaska to zawsze im kibicuje bo graja ladnie dla oka tylko zawsze mi jest ich szkoda bo nigdy nie beda miec szans z Wisła czy Rekordem a teraz wlasnie Gafem przez mala liczbe zawodnikow.Dziwi mnie tylko czemu tam nikt jeszcze tego nie zauwazyl.

08-12-2014, 20:20

Sośnica martwcie się tam o wasze GAFY, Clearexy, Tychy, Katowice, Rudy. O romków, zdzichów, Grzesiów i poodobnych im też. Dajcie sobie spokój z Gatta. Ona sobie poradzi.
  (0)

Dodał: ~Zbyszek
08-12-2014, 19:28

Co z tego,ile oni wytrzymaja grajac w 7 zawodnikow w polu?Przyjdzie kryzys fizyczny,2-3 porazki i po medalu.Zobaczcie wielkosc kadr Wisły,Rekordu czy Gafu.Nie maja szans choc graja w tym sezonie bardzo dobrze i wkoncu pomaga im bramkarz.
  (0)

08-12-2014, 17:36

12.12.2014 o godz.19.30 gościmy Gattę.
  (0)

Dodał: ~RD
08-12-2014, 17:34

Sobotni mecz Gatta-Wisła to najlepszy mecz jaki w historii odbyl sie w Zdunskiej Woli, niesamowite tempo, walka o kazdy centymetr boiska, kibic nie nudzil sie nawet przez sekunde.Chlopaki z Gatty pokazali niesamowity charakter, dziekuje im za to bardzo, kazdy zasluzyl na gorace brawa!!!

07-12-2014, 20:03

BRAWO GATTA!Wisła jak wysoko fruwa to potem nisko ląduje kwestia czasu. Te 6 to sobie koleś możesz nama lować i wyciąć nożyczkami.

07-12-2014, 16:01

W sobotę na meczu RD doping na pełnej pi*&ie musimy ich zgotować piekło!!!
  (0)

Dodał: ~ULtras RD
07-12-2014, 15:21

Gatta strzeliła na 2:2 na 35 sek przed koncem i co zrobila? Dalej wycofala bramkarza, to sie nazywa ryzyko i chec walki o pelna pule.Brawa dla trenera za odwage i dla obu druzyn za swietny mecz.Gdzie to 1:6 kolego smoku?!
  (0)

Dodał: ~zdunia
07-12-2014, 00:25

Patryk Zdankiewicz to młody zdolny zawodnik, musi być jednak cierpliwy, dostał już kilka szans i zapewne trener da mu kolejne. Brawo Red Dragons świetna praca panowie.
  (0)

Dodał: ~Kibic RD
06-12-2014, 22:07

Niezły, chociaż remisowy mecz Gatty z Wisłą. Przynajmniej nie asekuranci jak polska kadra i jej trenerzy
  (0)

Dodał: ~gliwiczanin
06-12-2014, 21:58

To prawda Zdankiewicz mógł chociaż wejść na te ostatnie minuty ale z drugiej strony był to najtrudniejszy okres w meczu bo Chojnice cały czas pod koniec napierały więc lepiej postawić na bardziej doświadczonych.Tylko musi się ograć i złapać doświadczenie tylko gdzie jak nie gra.
  (0)

Dodał: ~pniewy
06-12-2014, 20:10

Co dużo mówić o meczu RD jak dla mnie jeden z nudniejszych meczy nie mówię że nie było emocji ale nie da się porównać tego meczu do np z Wisłą czy Pogonią.Mecz (moim zdaniem)wyrównany bez większej przewagi jednego z zespołów sprawiedliwy wynik i tyle.
  (0)

Dodał: ~XXX
06-12-2014, 20:07

Smoki-Diabły 0:0.Trenerze może warto było wprowadzić młodego Zdankiewicza na parę minut(zwłaszcza na koniec pierwszej połowy).Brawo Dragonsi,każdy punkt cieszy.
  (0)

Dodał: ~RD
06-12-2014, 20:00

Futsal jest takim sportem, w którym "pyskówki" działaczy i wzajemne się obrażanie są ważniejsze od wyniku. Więc nie ma co dziwić się, że jak nie ma się klasy to i nie będzie kasy
  (0)

Dodał: ~EKSPERT
06-12-2014, 10:28

Jutro Wisełka przejezdza sie po Gatcie ,stawiam latwe 6:1 i 4 gole Wojciechowskiego.Krakow Pany.

Dodał: ~LPU

Do Wielki Znawca. Najważniejsze, aby pan Janusz - szef Rekordu oraz SEF nie dał zgnoić Spółki przez siły warszawskie zazdrosne
  (0)

Dodał: ~slazak
05-12-2014, 12:45

Bardzo szkoda, że Rekord dopiero 4. No ale niestety drużyna trapiona kontuzjami a sam Michał Marek nie pociągnie tego wózka do mistrzostwa. pozdrawiam
  (0)

Dodał: ~Wielki znawca
05-12-2014, 11:44

Wisła wraca na tron. Dajcie więcej o ekstraklasie
  (0)

05-12-2014, 10:34

Nie ma co teraz oceniać, czy zmieniać. Poczekajmy na wyniki eliminacji. Nie awansujemy do finałów Europy albo świata, to cały polski futsal trzeba przeorać. Wymienić komisję PZPN na czele z przewodniczącym. Wymienić selekcjonerów wszystkich kadr. Przeorganizowywać system. Jednym słowem roz..... to bałwochwalcze towarzystwo wzajemnej adoracji nie mające własnego zdania
  (0)

04-12-2014, 22:59

Juszczak to marnuje się w tych młodzieżówkach. On powinien być głównym trenerem kadry. Odejdzie Greń, to Juszczak awansuje
  (0)

Dodał: ~robin
04-12-2014, 22:12

A propos Bońka -Poczytajcie w wyborcza.biz/biznes - CZy Polska_zablokuje_e_bukmacherow_
  (0)

Dodał: ~kazek
04-12-2014, 20:12

Boniek na twitterze pisze, by dobrego wyniku z Włochami nie nazywać zwycięską porażką. I ma rację. Jeszcze wiele pracy czeka nasz futsal. Bo ciągle peełno w nim oszołomstwa