Nowe komentarze

AZS UŚ wygrywa w Gdańsku
Short, sweet, to the point, FRExaeE-ctly(...)

Wyniki 4. kolejki Ekstraklasy
Damn, I wish I could think of sotimheng (...)

"Mecz"
Fell out of bed feeling down. This has b(...)

I liga - aktualna sytuacja w obu grupach
Whoa, things just got a whole lot eaiesr(...)

Kolejny pościg Wisły (VIDEO)
That's not even 10 mitneus well spent!(...)

UEFA Futsal Euro 2014 - 1/2 finału WYNIKI
A piece of erdtouiin unlike any other!(...)

Rozpoczęło się zgrupowanie Akademickiej Reprezentacji Polski
A bit susirpred it seems to simple and y(...)

Liga Typerów
Well done to think of sotmiheng like tha(...)

Ekstraklasa 2011/12
Informacje
Partnerzy

M40


centrumpakowania


futsal tactics, futsal tactic


Oficjalna strona "Przeglądu Sportowego"


materiały reklamowe


Shenti


wiecej...

Użytkownicy
Wszystkie dużyny
Nazwa klubuLiga / Faza / Grupa
FC Nova Katowice 2009/2010 Ekstraklasa
Hurtap Łęczyca 2009/2010 Ekstraklasa
Clearex Chorzów 2009/2010 Ekstraklasa
Nova Katowice Ekstraklasa
Akademia Futsal Club Pniewy 2009/2010 Ekstraklasa
GKS Jachym Tychy 2009/2010 Ekstraklasa
Pogoń 04 Szczecin 2009/2010 Ekstraklasa
Kupczyk Darkomp Kraków 2009/2010 Ekstraklasa
AZS WSEZ Grembach Zgierz 2009/2010 Ekstraklasa
Gaszyńscy Kraków Ekstraklasa
Red Devils Chojnice Ekstraklasa
Gwiazda Ruda Śląska 2009/2010 Ekstraklasa
Inpuls Alpol Siemianowice I Liga grupa I
Rekord Bielsko-Biała 2009/2010 I Liga grupa I
UPOS Komart Knurów I Liga grupa I
Marioss Gazownik Wawelno I Liga grupa I
Team Kamionka Mikołów I Liga grupa I
Marex Chorzów I Liga grupa I
AZS UŚ Katowice I Liga grupa I
Remedium Pyskowice I Liga grupa I
Radan Gliwice I Liga grupa I
KS Rodakowski Tychy I Liga grupa I
MKF 99 Grajów I Liga grupa I
Heiro Futsal Rzeszów I Liga grupa I
Kanglida Gorzów Wlkp. I Liga grupa II
AZS UW Warszawa I Liga grupa II
Polonia Szczecin I Liga grupa II
TPH Polkowice 2009/2010 I Liga grupa II
KS 1920 Mosina I Liga grupa II
Tacho Toruń I Liga grupa II
KS Marwit Toruń I Liga grupa II
Stollar Suwałki I Liga grupa II
KS Gniezno I Liga grupa II
MOKS Słoneczny Stok Białystok I Liga grupa II
Copacabana Gdańsk I Liga grupa II
Gol Częstochowa Liga Kobiet
Piąteczki Gliwickie Liga Kobiet
Rolnik Biedrzychowice Liga Kobiet
Bronowianka Kraków Liga Kobiet
Unia Opole Liga Kobiet
Podgórze Kraków Liga Kobiet
Brak Klubu Zawodnicy Niezrzeszeni
BRAZYLIA Zawodnicy Niezrzeszeni
HISZPANIA Zawodnicy Niezrzeszeni
WŁOCHY Zawodnicy Niezrzeszeni
PORTUGALIA Zawodnicy Niezrzeszeni
CZECHY Zawodnicy Niezrzeszeni
ROSJA Zawodnicy Niezrzeszeni
UKRAINA Zawodnicy Niezrzeszeni
EGIPT Zawodnicy Niezrzeszeni
LIBIA Zawodnicy Niezrzeszeni
CHINY Zawodnicy Niezrzeszeni
JAPONIA Zawodnicy Niezrzeszeni
TAJLANDIA Zawodnicy Niezrzeszeni
IRAN Zawodnicy Niezrzeszeni
KUBA Zawodnicy Niezrzeszeni
GWATEMALA Zawodnicy Niezrzeszeni
USA Zawodnicy Niezrzeszeni
WYSPY SALOMONA Zawodnicy Niezrzeszeni
ARGENTYNA Zawodnicy Niezrzeszeni
PARAGWAJ Zawodnicy Niezrzeszeni
URUGWAJ Zawodnicy Niezrzeszeni
Mitech Żywiec II Liga grupa Śląska
Cekol Tychy II Liga grupa Śląska
KS Energetyk PKE II Liga grupa Śląska
Hunger-Bud Siemianowice II Liga grupa Śląska
El-Bud Pszczyna II Liga grupa Śląska
Tango Gliwice II Liga grupa Śląska
Radan II Gliwice II Liga grupa Śląska
Północ Chrzanów II Liga grupa Śląska
Jango II Katowice II Liga grupa Śląska
KS Dąbrowia MCkiS Jaworzno II Liga grupa Śląska
GLKS Wilkowice II Liga grupa Śląska
Nitron Krupski Młyn II Liga grupa Śląska
UKS Krobia II Liga grupa 2
MKS Kadet Kicin II Liga grupa 2
UKS Medan Gniezno II Liga grupa 2
LKS Toax Płomień Wschowa II Liga grupa 2
MUKS Wolsztyn II Liga grupa 2
AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław II Liga grupa 2
KP "Soccer-Calcio" Łódź II Liga grupa 2
ZKS "Gatta" Zduńska Wola II Liga grupa 2
Pogoń 04 Szczecin 2009/2010 Ekstraklasa 2009/2010
Hurtap Łęczyca 2009/2010 Ekstraklasa 2009/2010
KS Marwit Toruń Ekstraklasa 2009/2010
Akademia Futsal Club Pniewy 2009/2010 Ekstraklasa 2009/2010
Kupczyk Darkomp Kraków 2009/2010 Ekstraklasa 2009/2010
Gwiazda Ruda Śląska 2009/2010 Ekstraklasa 2009/2010
AZS WSEZ Grembach Zgierz 2009/2010 Ekstraklasa 2009/2010
GKS Jachym Tychy 2009/2010 Ekstraklasa 2009/2010
Rekord Bielsko-Biała 2009/2010 Ekstraklasa 2009/2010
TPH Polkowice 2009/2010 Ekstraklasa 2009/2010
Clearex Chorzów 2009/2010 Ekstraklasa 2009/2010
FC Nova Katowice 2009/2010 Ekstraklasa 2009/2010
MKF 99 Grajów I Liga grupa I
AZS UŚ Katowice I Liga grupa I
Energetyk Jaworzno I Liga grupa I
Marex Chorzów I Liga grupa I
Krakbet Kraków I Liga grupa I
Marioss Gazownik Wawelno I Liga grupa I
KS Rodakowski Tychy I Liga grupa I
AZS UP Wrocław I Liga grupa I
Babylon Siemianowice Śląskie I Liga grupa I
Inpuls Alpol Siemianowice I Liga grupa I
Remedium Pyskowice I Liga grupa I
Elhurt Helios Białystok I Liga grupa II
Gatta Active Team Zduńska Wola I Liga grupa II
Auto Complex Przodkowo I Liga grupa II
AZS UW Warszawa I Liga grupa II
KS 1920 Mosina I Liga grupa II
KS Gniezno I Liga grupa II
Tacho Toruń I Liga grupa II
Radio System Toruń I Liga grupa II
Red Devils Chojnice I Liga grupa II
MOKS Słoneczny Stok Białystok I Liga grupa II
Unisław Team Unisław I Liga grupa II
Red Dragons Pniewy II Liga grupa wielkopolska
OK Poddębice II Liga grupa wielkopolska
Akademia Sportu Sieradz II Liga grupa wielkopolska
KP Soccer-Calcio-Cosinus Łódź II Liga grupa wielkopolska
UKS Medan Gniezno II Liga grupa wielkopolska
UKS Otrębusy II Liga grupa wielkopolska
AZS UG Gdańsk II Liga grupa pomorska
Hotel Continental Krynica Morska II Liga grupa pomorska
LSSS wybierzlebork.pl Lębork II Liga grupa pomorska
GKS Żukowo II Liga grupa pomorska
MZKS Hel II Liga grupa pomorska
Pizzeria Luciano Strzelec Gorzyczki II Liga grupa śląska
UPOS Exorigo Knurów II Liga grupa śląska
Victoria Chróścice II Liga grupa śląska
Tango GAF Nova Gliwice II Liga grupa śląska
Orlik Brzeg II Liga grupa śląska
Dąbrovia MCKiS Jaworzno II Liga grupa śląska
Gol-Sport Przyszowice II Liga grupa śląska
GSF Gliwice II Liga grupa śląska
Heiro Rzeszów II Liga grupa małopolska
AZS UMCS Lublin II Liga grupa małopolska
UKS Futsal Nowiny II Liga grupa małopolska
Akademia Futsal Tarnów II Liga grupa małopolska
Fair Play Mielec II Liga grupa małopolska
Piąteczki Gliwice (k) I Liga kobiet grupa I
1. FC Katowice (k) I Liga kobiet grupa I
Gwiazda Ruda Śląska (k) I Liga kobiet grupa I
ISD Częstochowa (k) I Liga kobiet grupa I
Unia Opole (k) I Liga kobiet grupa I
Inpuls Alpol Siemianowice Śląskie (k) I Liga kobiet grupa I
Medyk Konin (k) I Liga kobiet grupa II
Prosna Kalisz (k) I Liga kobiet grupa II
Red Devils Chojnice (k) I Liga kobiet grupa II
UKS Medan Gniezno (k) I Liga kobiet grupa II
Szewa Gostyń (k) I Liga kobiet grupa II
Cargo Sped - Anta Trzemeszno (J) Młodzieżowa Liga Futsalu okręg wielkopolski
Kadet Futsal Team (J) Młodzieżowa Liga Futsalu okręg wielkopolski
KS 1920 Mosina (J) Młodzieżowa Liga Futsalu okręg wielkopolski
KS Gniezno (J) Młodzieżowa Liga Futsalu okręg wielkopolski
Akademia FC Pniewy (J) Młodzieżowa Liga Futsalu okręg wielkopolski
Red Dragons Pniewy (J) Młodzieżowa Liga Futsalu okręg wielkopolski
Rudnia Zabłudów II Liga grupa podlaska
Żubr Drohiczyn II Liga grupa podlaska
UKS Mechaniak Białystok II Liga grupa podlaska
Orkan Poświętne II Liga grupa podlaska
K-A MOKS II Białystok II Liga grupa podlaska
KS Grabówka Helios II Liga grupa podlaska
Kupczyk Darkomp Kraków (U-20) MMP U-20 Grupa A
Akademia FC Pniewy (U-20) MMP U-20 Grupa A
GKS Jachym Tychy (U-20) MMP U-20 Grupa A
AZS UP Wrocław (U-20) MMP U-20 Grupa A
Rekord Bielsko-Biała (U-20) MMP U-20 Grupa B
AZS UŚ Katowice (U-20) MMP U-20 Grupa B
Hurtap Łęczyca (U-20) MMP U-20 Grupa B
KS Gniezno (U-20) MMP U-20 Grupa B
Pogoń 04 Szczecin (U-20) MMP U-20 Grupa C
Elhurt-Elmet Helios Białystok (U-20) MMP U-20 Grupa C
Clearex Chorzów (U-20) MMP U-20 Grupa C
Junior 5 Legnica (U-20) MMP U-20 Grupa C
Gwiazda Ruda Śląska (U-20) MMP U-20 Grupa D
MKF 99 Grajów (U-20) MMP U-20 Grupa D
FC Nova Katowice (U-20) MMP U-20 Grupa D
Tango Gliwice (U-20) MMP U-20 Grupa D
Kupczyk Darkomp Kraków (U-20) Faza Finałowa MMP U-20
Akademia FC Pniewy (U-20) Faza Finałowa MMP U-20
Rekord Bielsko-Biała (U-20) Faza Finałowa MMP U-20
Hurtap Łęczyca (U-20) Faza Finałowa MMP U-20
Pogoń 04 Szczecin (U-20) Faza Finałowa MMP U-20
Clearex Chorzów (U-20) Faza Finałowa MMP U-20
Gwiazda Ruda Śląska (U-20) Faza Finałowa MMP U-20
Tango Gliwice (U-20) Faza Finałowa MMP U-20
Huragan 92 Alpina Morąg Młodzieżowa Liga U-18 Grupa Warmińsko-Mazurska
Huragan 94 Morąg Młodzieżowa Liga U-18 Grupa Warmińsko-Mazurska
Olimpia 2004 Elbląg Młodzieżowa Liga U-18 Grupa Warmińsko-Mazurska
Olimpia 2004 II Elbląg Młodzieżowa Liga U-18 Grupa Warmińsko-Mazurska
SALOS Don Bosco Ostróda Młodzieżowa Liga U-18 Grupa Warmińsko-Mazurska
Akademia Futsal Pyskowice (J) Młodzieżowa Liga U-18 Grupa Śląska
UKS II LO Chrzanów (J) Młodzieżowa Liga U-18 Grupa Śląska
Gwiazda Ruda Śląska (J) Młodzieżowa Liga U-18 Grupa Śląska
MOSiR Mikołów (J) Młodzieżowa Liga U-18 Grupa Śląska
Północ Chrzanów (J) Młodzieżowa Liga U-18 Grupa Śląska
Inpuls Alpol Siemianowice (J) Młodzieżowa Liga U-18 Grupa Śląska
Kasta Szamotuły Turniej w komornikach - drużyny
2010 Poznań Turniej w komornikach - drużyny
TVP Poznań Turniej w komornikach - drużyny
Arko Turniej w komornikach - drużyny
FC Pomarańcza Turniej w komornikach - drużyny
Za Bufetem Turniej w komornikach - drużyny
FC Seta Turniej w komornikach - drużyny
Dream Team Turniej w komornikach - drużyny
MyMusic Poznań Turniej w komornikach - drużyny
Reniferu Turniej w komornikach - drużyny
KP 2001 Mosina Turniej w komornikach - drużyny
KP City Sport Mosina Turniej w komornikach - drużyny
DeSenks Turniej w komornikach - drużyny
All For You Turniej w komornikach - drużyny
FC Seta Grupa A
Dream Team Grupa A
KP 2001 Mosina Grupa A
TVP Poznań Grupa B
2010 Poznań Grupa B
All For You Grupa B
DeSenks Grupa B
KP City Sport Mosina Grupa C
MyMusic Poznań Grupa D
Arko Grupa C
Za Bufetem Grupa D
FC Pomarańcza Grupa C
Kasta Szamotuły Grupa D
Reniferu Grupa D
NaKolanachTuPrzyszliśmy Grupa C
KP 2001 Mosina Finałowa E
TVP Poznań Finałowa E
FC Pomarańcza Finałowa E
Za Bufetem Finałowa E
FC Seta Finałowa F
2010 Poznań Finałowa F
KP City Sport Mosina Finałowa F
Reniferu Finałowa F
Dream Team Grupa (9-16) G
DeSenks Grupa (9-16) G
Arko Grupa (9-16) G
MyMusic Poznań Grupa (9-16) G
All For You Grupa (9-16) H
NaKolanachTuPrzyszliśmy Grupa (9-16) H
Kasta Szamotuły Grupa (9-16) H
Reniferu Faza Pucharowa
Za Bufetem Faza Pucharowa
2010 Poznań Faza Pucharowa
TVP Poznań Faza Pucharowa
Arko Faza Pucharowa
Dream Team Faza Pucharowa
DeSenks Faza Pucharowa
MyMusic Poznań Faza Pucharowa
NaKolanachTuPrzyszliśmy Faza Pucharowa
All For You Faza Pucharowa
Kasta Szamotuły Faza Pucharowa
KP 2001 Mosina Faza Pucharowa
KP City Sport Mosina Faza Pucharowa
FC Pomarańcza Faza Pucharowa
FC Seta Faza Pucharowa
Czechy Euro 2010
Azerbejdżan Euro 2010
Rosja Euro 2010
Serbia Euro 2010
Słowenia Euro 2010
Belgia Euro 2010
Włochy Euro 2010
Węgry Euro 2010
Portugalia Euro 2010
Białoruś Euro 2010
Ukraina Euro 2010
Hiszpania Euro 2010
BARCA LIGA BARCA CUP
BARCA LIGA BARCA CUP
40minut.pl LIGA BARCA CUP
40minut.pl LIGA BARCA CUP
BARCA LIGA BARCA CUP
40minut.pl LIGA BARCA CUP
40minut.pl Grupa A
BARCA Grupa A
Info-System Grupa A
40minut.pl Faza pucharowa
Info-System Faza pucharowa
BARCA Faza pucharowa
WSEZ Łódź Grupa A
UWM Olsztyn Grupa A
AWF Warszawa Grupa A
WSFiZ Białystok Grupa A
AHE Łódź Grupa B
SGH Warszawa Grupa B
SWPS W-wa Grupa B
UW Warszawa Grupa B
ALK Warszawa Grupa C
OSW Olsztyn Grupa C
WSEI Warszawa Grupa C
WSInf Łódź Grupa C
PB Białystok Grupa D
PW Warszawa Grupa D
PŁ Łódź Grupa D
WAT Warszawa Grupa D
Za Bufetem Grupa A
Gang Zidane`a Grupa A
Padli Przy Barze Grupa A
MyMusic Poznań Grupa A
KT TEAM Grupa A
AllForYou Grupa D
TVP Poznań Grupa D
Akademia VIP Grupa D
4x4 Grupa D
Arko Grupa D
2010 Poznań Grupa B
FC Pomarańcza Grupa B
Latające Smoki Grupa B
FC Żegrze Grupa B
Aston Wilda Grupa B
Reniferu Grupa C
Kadet Los Espanolos Grupa C
Nic Się Nie Bój! Grupa C
FC Seta Grupa C
FC Notosru Grupa C
2010 Poznań A finałowa
Za Bufetem A finałowa
Kadet Los Espanolos A finałowa
Akademia VIP A finałowa
Padli Przy Barze B finałowa
Aston Wilda B finałowa
FC Seta B finałowa
AllForYou B finałowa
FC Żegrze 17-20
KT TEAM 17-20
Arko 17-20
Gang Zidane`a 13-16
Latające Smoki 13-16
FC Notosru 13-16
TVP Poznań 13-16
MyMusic Poznań 9-12
FC Pomarańcza 9-12
Nic Się Nie Bój! 9-12
4x4 9-12
2010 Poznań Miejsca 1-4
Padli Przy Barze Miejsca 1-4
Za Bufetem Miejsca 1-4
FC Seta Miejsca 1-4
AllForYou Miejsca 5-8
Aston Wilda Miejsca 5-8
Kadet Los Espanolos Miejsca 5-8
Akademia VIP Miejsca 5-8
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO POZNAŃ Grupa A
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KALISZ Grupa A
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Grupa A
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY Grupa B
UNIWERSYTET im. ADAMA MICKIEWICZA POZNAŃ Grupa B
UNIWERSYTET EKONOMICZNY POZNAŃ Grupa B
POLITECHNIKA GDAŃSKA Grupa B
WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI BYDGOSZCZ Grupa C
WYŻSZA SZKOŁA TURYSTYKI i HOTELARSTWA GDAŃSK Grupa C
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KONIN Grupa C
WSNHiD POZNAŃ Grupa C
UNIWERSYTET GDAŃSKI Grupa D
AKADEMIA MORSKA GDYNIA Grupa D
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY POZNAŃ Grupa D
WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA TORUŃ Grupa D
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI GRUPA E finałowa
UNIWERSYTET im. ADAMA MICKIEWICZA POZNAŃ GRUPA E finałowa
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO POZNAŃ GRUPA E finałowa
UNIWERSYTET EKONOMICZNY POZNAŃ GRUPA E finałowa
WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI BYDGOSZCZ GRUPA F finałowa
UNIWERSYTET GDAŃSKI GRUPA F finałowa
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KONIN GRUPA F finałowa
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY POZNAŃ GRUPA F finałowa
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY Mecze o miejsca XII - XV
WYŻSZA SZKOŁA TURYSTYKI i HOTELARSTWA GDAŃSK Mecze o miejsca XII - XV
AKADEMIA MORSKA GDYNIA Mecze o miejsca XII - XV
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KALISZ Mecze o miejsca IX - XII
POLITECHNIKA GDAŃSKA Mecze o miejsca IX - XII
WSNHiD POZNAŃ Mecze o miejsca IX - XII
WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA TORUŃ Mecze o miejsca IX - XII
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Mecze o miejsca I-IX
WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI BYDGOSZCZ Mecze o miejsca I-IX
UNIWERSYTET im. ADAMA MICKIEWICZA POZNAŃ Mecze o miejsca I-IX
UNIWERSYTET GDAŃSKI Mecze o miejsca I-IX
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO i SPORTU GDAŃSK Mecze o miejsca I-IX
AKADEMIA MORSKA GDYNIA Mecze o miejsca I-IX
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO POZNAŃ Mecze o miejsca I-IX
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KALISZ Mecze o miejsca I-IX
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KONIN Mecze o miejsca I-IX
POLITECHNIKA GDAŃSKA Mecze o miejsca I-IX
UNIWERSYTET EKONOMICZNY POZNAŃ Mecze o miejsca I-IX
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY Mecze o miejsca I-IX
WYŻSZA SZKOŁA TURYSTYKI i HOTELARSTWA GDAŃSK Mecze o miejsca I-IX
WSNHiD POZNAŃ Mecze o miejsca I-IX
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY POZNAŃ Mecze o miejsca I-IX
WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA TORUŃ Mecze o miejsca I-IX
WYŻSZA SZKOŁA TURYSTYKI i HOTELARSTWA GDAŃSK Mecze o miejsca I-IX
Szóstka Poznań Grupa A
Suchary II Suchy Las Grupa A
SALOS Poznań Grupa A
Stoper Poznań Grupa B
STELLA Luboń Grupa B
UKS Lusowo Grupa B
Suchary I Suchy Las Grupa C
Błękitni Owińska Grupa C
Sokół Starołęka Grupa C
Hurtap Łęczyca Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
ZKS Gatta Zduńska Wola Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
KS Gniezno Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
AZS UŚ Katowice Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
TPNP Cektof Kalisz Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
Kadet Futsal Team Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
Gomer Gniezno Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
SMAG Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
AnnStal Konin Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
TPNP Big Star Kalisz Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
SMAG Konin GRUPA A
PARTNERTECH Sieradz GRUPA A
GOMER Gniezno GRUPA A
HURTAP Łęczyca GRUPA A
TPNP CEKTOF KADRA Kalisz GRUPA A
BIG-STAR Kalisz GRUPA B
KS Gniezno GRUPA B
AnnStal Konin GRUPA B
Kadet Futsal Team GRUPA B
ZKS Gatta Zduńska Wola GRUPA B
AnnStal Konin Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
Kadet Futsal Team Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
GOMER Gniezno Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
TPNP CEKTOF KADRA Kalisz Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina
Polska Grupa A
Info-System.pl I Liga
EWPA Komorniki I Liga
Basf I Liga
Przyjaciele Plewisk I Liga
POZ Airport Services I Liga
Novol I Liga
GOSiR Komorniki I Liga
Ciepłownik I Liga
United I Liga
Akademia II FC Pniewy I Liga
AJD CZĘSTOCHOWA GRUPA A
UNIWERSYTET Gdański GRUPA A
WSZECHNICA Św Kielce GRUPA A
UNIWERSYTET WARSZAWSKI GRUPA A
UNIWERSYTET RZESZOWSKI GRUPA B
OSW OLSZTYN GRUPA B
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI GRUPA B
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA GRUPA B
WSEZ ŁÓDŹ GRUPA C
UAM POZNAŃ GRUPA C
POLITECHNIKA ŚLĄSKA GLIWICE GRUPA C
POLITECHNIKA LUBELSKA GRUPA C
PWSZ WAŁBRZYCH GRUPA D
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY LUBLIN GRUPA D
POLITECHNIKA WARSZAWSKA GRUPA D
WSG BYDGOSZCZ GRUPA D
gks 1 liga
ruch 1 liga
górnik 1 liga
odra 1 liga
Reprezentacja Śląska PSP GRUPA A
PKP Energetyka GRUPA A
Żandarmeria Wojskowa Gliwice GRUPA A
JW 1145 Bolesławiec GRUPA A
SM m. st. Warszawa GRUPA A
Straż Graniczna Białystok GRUPA A
OISW Katowice GRUPA B
IPA Śląsk GRUPA B
CS PSP Częstochowa GRUPA B
Żandarmeria Wojskowa Poznań GRUPA B
AMW Gdynia GRUPA B
KM PSP Zabrze GRUPA B
A 4 Faza pucharowa
B 4 Faza pucharowa
A 1 Faza pucharowa
A 2 Faza pucharowa
B 1 Faza pucharowa
B 2 Faza pucharowa
A 3 Faza pucharowa
B 3 Faza pucharowa
Zwycięzca półfinału Faza pucharowa
Przegrany półfinału Faza pucharowa
AMW Gdynia Faza pucharowa
CS PSP Częstochowa Faza pucharowa
IPA Śląsk Faza pucharowa
JW 1145 Bolesławiec Faza pucharowa
KM PSP Zabrze Faza pucharowa
Żandarmeria Wojskowa Gliwice Faza pucharowa
Żandarmeria Wojskowa Poznań Faza pucharowa
OISW Katowice Faza pucharowa
PKP Energetyka Faza pucharowa
Reprezentacja Śląska PSP Faza pucharowa
SM m. st. Warszawa Faza pucharowa
Straż Graniczna Białystok Faza pucharowa
TESAT Poznań I liga
EL PIETZ Poznań I liga
KP CITY SPORT Mosina I liga
ŁKS Łęczyca I liga
AŁTSAJDER Poznań I liga
ERCOM Poznań I liga
ABSTYNENCI Poznań I liga
AGROLAND Krosinko I liga
Kabanosy 1 liga
PARÓWY 1 liga
WINERKI 1 liga
PODWAWELSKIE 1 liga
Kabanosy play ofy
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Liga strzelcy (niewidoczna)
WSG BYDGOSZCZ Liga strzelcy (niewidoczna)
UNIWERSYTET RZESZOWSKI Liga strzelcy (niewidoczna)
POLITECHNIKA LUBELSKA Liga strzelcy (niewidoczna)
WSZECHNICA Św Kielce Liga strzelcy (niewidoczna)
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY LUBLIN Liga strzelcy (niewidoczna)
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Liga strzelcy (niewidoczna)
POLITECHNIKA ŚLĄSKA GLIWICE Liga strzelcy (niewidoczna)
OSW OLSZTYN Liga strzelcy (niewidoczna)
POLITECHNIKA WARSZAWSKA Liga strzelcy (niewidoczna)
AJD CZĘSTOCHOWA Liga strzelcy (niewidoczna)
PWSZ WAŁBRZYCH Liga strzelcy (niewidoczna)
UNIWERSYTET WARSZAWSKI Liga strzelcy (niewidoczna)
WSEZ ŁÓDŹ Liga strzelcy (niewidoczna)
WSEZ ŁÓDŹ Liga strzelcy (niewidoczna)
ENERGA-KOGENERACJA E-G B
STRAŻ POŻARNA E-G B
RED DEVILS CHOJNICE B
LIRA E-G A
HYDROBUD E-G B
TRZAKTRANS E-G A
SPECJAL E-G A
DRE E-G A
SPORT PUB RAPID LUBLIN C
BUNS GDAŃSK C
EXCLUSIVE SPORT/PC KONI E-G C
WOPAL E-G C
COPACABANA GDAŃSK D
HOTEL CONTINENTAL KRYNICA MORSKA D
KROMET E-G D
PUJAN ELBLĄG D
WSEZ ŁÓDŹ GRUPA F finałowa
UAM POZNAŃ GRUPA F finałowa
UNIWERSYTET Gdański GRUPA E finałowa
AJD CZĘSTOCHOWA GRUPA E finałowa
WSG BYDGOSZCZ GRUPA F finałowa
POLITECHNIKA ŚLĄSKA GLIWICE GRUPA H
POLITECHNIKA LUBELSKA GRUPA H
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY LUBLIN GRUPA H
WSZECHNICA Św Kielce GRUPA G
UNIWERSYTET WARSZAWSKI GRUPA G
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA GRUPA G
PWSZ WAŁBRZYCH GRUPA F finałowa
POLITECHNIKA WARSZAWSKA GRUPA H
OSW OLSZTYN GRUPA E finałowa
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI GRUPA E finałowa
UNIWERSYTET RZESZOWSKI GRUPA G
TRZAKTRANS E-G 1/4
ENERGA-KOGENERACJA E-G 1/4
COPACABANA GDAŃSK 1/4
SPECJAL E-G 1/4
SPORT PUB RAPID LUBLIN 1/4
KROMET E-G 1/4
RED DEVILS CHOJNICE 1/4
EXCLUSIVE SPORT/PC KONI E-G 1/4
UAM POZNAŃ Mecze o miejsca
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Mecze o miejsca
AJD CZĘSTOCHOWA Mecze o miejsca
PWSZ WAŁBRZYCH Mecze o miejsca
UNIWERSYTET Gdański Mecze o miejsca
WSG BYDGOSZCZ Mecze o miejsca
WSEZ ŁÓDŹ Mecze o miejsca
OSW OLSZTYN Mecze o miejsca
UNIWERSYTET RZESZOWSKI Mecze o miejsca
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY LUBLIN Mecze o miejsca
UNIWERSYTET WARSZAWSKI Mecze o miejsca
POLITECHNIKA LUBELSKA Mecze o miejsca
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Mecze o miejsca
POLITECHNIKA ŚLĄSKA GLIWICE Mecze o miejsca
WSZECHNICA Św Kielce Mecze o miejsca
POLITECHNIKA WARSZAWSKA Mecze o miejsca
UNIWERSYTET RZESZOWSKI Mecze o miejsca
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY LUBLIN Mecze o miejsca
Politechnika Opolska GRUPA A
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu GRUPA A
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie GRUPA A
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku GRUPA B
Politechnika Łodzka GRUPA B
Uniwersytet Warszawski GRUPA B
Akademia Jana Długosza w Częstochowie GRUPA C
Politechnika Rzeszowska GRUPA C
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie GRUPA C
ZUT Szczecin GRUPA D
Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie GRUPA D
Kolegium Nauczycielskie w Zgierzu GRUPA D
2010 Poznań TEST
Akademia VIP TEST
AMAZING HORSE Grupa A
KANONIERZY Grupa A
SADZIMY DRZEWA CAŁY DZIEŃ Grupa A
COKOLWIEK Grupa A
TYŁY NAPRZÓD Grupa B
URODZENI MORDERCY Grupa B
ŚLIMAKI NA LIANACH Grupa B
SUELO ESPAŃOL Grupa B
DON BOSCO Grupa C
PIĄTKI Grupa C
LOS GALAKTIKOS Grupa C
TAWRJA SYMFEROPOL Grupa C
TAWRJA SYMFEROPOL Grupa D
PIĄTKI Grupa F
TYŁY NAPRZÓD Grupa F
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu GRUPA E
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie GRUPA E
Uniwersytet Warszawski GRUPA E
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku GRUPA E
Politechnika Opolska GRUPA G - o miejsca 9-12
Politechnika Łodzka GRUPA G - o miejsca 9-12
Politechnika Rzeszowska GRUPA G - o miejsca 9-12
ZUT Szczecin GRUPA G - o miejsca 9-12
Akademia Jana Długosza w Częstochowie GRUPA F
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie GRUPA F
Kolegium Nauczycielskie w Zgierzu GRUPA F
Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie GRUPA F
ZARZĄDZANIE Grupa C
Poznań 2010 GRUPA A
Notosru GRUPA A
De Senks GRUPA A
Piast 2 GRUPA A
FC SETA GRUPA C
All For You GRUPA B
PADLI PRZY BARZE GRUPA C
PIAST 1 GRUPA C
TVP POZNAŃ GRUPA D
Za bufetem GRUPA B
NIC SIĘ NIE BÓJ GRUPA D
Na kolanach tu szłem GRUPA B
RENIFERU GRUPA D
BARCELONA GRUPA B
Poznań 2010 GRUPA E finałowa
All For You GRUPA E finałowa
FC SETA GRUPA E finałowa
TVP POZNAŃ GRUPA E finałowa
Piast 2 GRUPA F finałowa
Za bufetem GRUPA F finałowa
PADLI PRZY BARZE GRUPA F finałowa
RENIFERU GRUPA F finałowa
De Senks GRUPA G
BARCELONA GRUPA G
Akademia Jana Długosza w Częstochowie FINAŁY - o miejsca 1-8
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu FINAŁY - o miejsca 1-8
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku FINAŁY - o miejsca 1-8
Kolegium Nauczycielskie w Zgierzu FINAŁY - o miejsca 1-8
PIAST 1 GRUPA G
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie FINAŁY - o miejsca 1-8
Uniwersytet Warszawski FINAŁY - o miejsca 1-8
Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie FINAŁY - o miejsca 1-8
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie FINAŁY - o miejsca 1-8
Notosru GRUPA H
Na kolanach tu szłem GRUPA H
NIC SIĘ NIE BÓJ GRUPA H
Politechnika Opolska GRUPA A
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu GRUPA A
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie GRUPA A
De Senks Mecze o miejsca
Na kolanach tu szłem Mecze o miejsca
All For You Mecze o miejsca
BARCELONA Mecze o miejsca
FC SETA Mecze o miejsca
Notosru Mecze o miejsca
NIC SIĘ NIE BÓJ Mecze o miejsca
PIAST 1 Mecze o miejsca
Piast 2 Mecze o miejsca
Za bufetem Mecze o miejsca
TVP POZNAŃ Mecze o miejsca
PADLI PRZY BARZE Mecze o miejsca
Poznań 2010 Mecze o miejsca
RENIFERU Mecze o miejsca
TECHLAND TEAM Ostrów Wlkp. GRUPA A
ABSTYNENCI Zabrze GRUPA A
SEMI Świerklany GRUPA A
VIBOVIT Knurów GRUPA A
OKTAN-SERVICE Łaziska Ryb. GRUPA A
FRETPOL AKADEMIA Pyskowice GRUPA B
Z.M. KUŚ Chorzów GRUPA B
BIELSKIE LWY Bielsko-Biała GRUPA B
CUKIERNIA JAGÓDKA-MORS Jastrzębie GRUPA B
PCFS Sosnowiec GRUPA B
ALL STARS Jastrzębie GRUPA C
BLUE PRINT Opole GRUPA C
UPOS KOMART Knurów GRUPA C
ZWIĄZEK ZAWODOWY PRAC.ZM Zabrze GRUPA C
REXONA Radom GRUPA D
K.S. Złoty Potok GRUPA D
ECO Opole GRUPA D
NIECKARZ Skoczów GRUPA D
CETUS Świerklany GRUPA D
Szóstka Będzin GRUPA 1
Olimpia 2004 II Elbląg GRUPA 1
MKF 99 Grajów GRUPA 1
Gwiazda Ruda Śląska GRUPA 1
Rekord Bielsko-Biała GRUPA 2
Olimpia I Elbląg GRUPA 2
Akademia Futsal Tarnów GRUPA 2
UKS II LO Chrzanów GRUPA 2
Szóstka Będzin Mecze o miejsca 5-8
Olimpia I Elbląg Mecze o miejsca 5-8
UKS II LO Chrzanów Mecze o miejsca 5-8
Olimpia 2004 II Elbląg Mecze o miejsca 5-8
Akademia Futsal Tarnów Mecze o miejsca 1-4
Gwiazda Ruda Śląska Mecze o miejsca 1-4
MKF 99 Grajów Mecze o miejsca 1-4
Rekord Bielsko-Biała Mecze o miejsca 1-4
VIBOVIT Knurów GRUPA E
CUKIERNIA JAGÓDKA-MORS Jastrzębie GRUPA E
K.S. Złoty Potok GRUPA E
FRETPOL AKADEMIA Pyskowice GRUPA F
TECHLAND TEAM Ostrów Wlkp. GRUPA F
ZWIĄZEK ZAWODOWY PRAC.ZM Zabrze GRUPA F
ALL STARS Jastrzębie GRUPA G
ECO Opole GRUPA G
REXONA Radom GRUPA H
UPOS KOMART Knurów GRUPA H
PCFS Sosnowiec GRUPA H
OKTAN-SERVICE Łaziska Ryb. GRUPA G
VIBOVIT Knurów faza finałowa CETUS CUP
OKTAN-SERVICE Łaziska Ryb. faza finałowa CETUS CUP
ALL STARS Jastrzębie faza finałowa CETUS CUP
CUKIERNIA JAGÓDKA-MORS Jastrzębie faza finałowa CETUS CUP
FRETPOL AKADEMIA Pyskowice faza finałowa CETUS CUP
PCFS Sosnowiec faza finałowa CETUS CUP
UPOS KOMART Knurów faza finałowa CETUS CUP
ZWIĄZEK ZAWODOWY PRAC.ZM Zabrze faza finałowa CETUS CUP
ZARZĄDZANIE Grupa D
KANONIERZY Grupa F
SUELO ESPAŃOL Grupa F
SADZIMY DRZEWA CAŁY DZIEŃ Grupa E
URODZENI MORDERCY Grupa E
DON BOSCO Grupa E
LOS GALAKTIKOS Grupa E
De SENK Ekstra Liga
Janik Team Ekstra Liga
Pat Rz Ekstra Liga
Masz Talerz Ekstra Liga
Przemysłąw z Plewisk Ekstra Liga
Mroczny Team Ekstra Liga
KANONIERZY FINAŁY
TYŁY NAPRZÓD FINAŁY
SUELO ESPAŃOL FINAŁY
PIĄTKI FINAŁY
SADZIMY DRZEWA CAŁY DZIEŃ FINAŁY
URODZENI MORDERCY FINAŁY
DON BOSCO FINAŁY
LOS GALAKTIKOS FINAŁY
Akademia F.C. Pniewy (U-21) Drużyny
Tacho Toruń (U-21) Drużyny
K.S. Gniezno (U-21) Drużyny
Kadet Futsal Team (U-21) Drużyny
Absolvent Gdańsk (U -21) Drużyny
Red Dragons Pniewy (U-21) Drużyny
ETA DĄBROWA GÓRNICZA A
STALPROFIL DĄBROWA GÓRNICZA A
TRADIS A
WIREX BĘDZIN A
MISTAL KATOWICE A
FIEGE A
TVP POZNAŃ Drużyny
Drukarnia "Classic" Drużyny
Akademia F.C. Pniewy (U-21) Grupa A do sunuiecia
K.S. Gniezno (U-21) Grupa A do sunuiecia
Red Dragons Pniewy (U-21) Grupa A do sunuiecia
Akademia F.C. Pniewy (U-21) do usunicia
K.S. Gniezno (U-21) do usunicia
Red Dragons Pniewy (U-21) do usunicia
Auto-Wicher Oborniki (U-21) Drużyny
Akademia FC Pniewy (U-18) Drużyny
RedBull Drużyny
De SENK Puchar Patio
Janik Team Puchar Patio
Masz Talerz Puchar Patio
Mroczny Team Puchar Patio
VDS Ładne Klamki ŚWIĘTOCHŁOWICE Drużyny
Akademia F.C. Pniewy (U-21) Grupa A
GOSPODA "6" Pyskowice Drużyny
WARKA TEAM Pyskowice Drużyny
ANTALYA KEBAP Chrzanów Drużyny
P.P.H.U DOMUS Łabędy Drużyny
FRETPOL Pyskowice Drużyny
INTERMARCHE KNURÓW Drużyny
KP 2001 Mosina Drużyny
MyMusic Poznań Drużyny
FIRMA MALAK Pniewy Drużyny
Polska Grupa q
2010 Poznań Grupa q
Absolvent Gdańsk (U -21) Grupa A
Auto-Wicher Oborniki (U-21) Grupa A
Kadet Kicin 2 (U-21) Grupa A
Kadet Futsal Team (U-21) Grupa B
Akademia FC Pniewy (U-18) Grupa B
Red Dragons Pniewy (U-21) Grupa B
K.S. Gniezno (U-21) Grupa B
TVP POZNAŃ Grupa A
RedBull Grupa A
KP 2001 Mosina Grupa A
Gwiezdne Bobry Grupa A
Drukarnia "Classic" Grupa A
Pasaż Jeżycki Grupa A
Poznań 2010 Grupa B
AllForYou.pl Grupa B
Trixxx Grupa B
Kings Team Grupa B
FC Dzidy Grupa B
De Senks Grupa B
AllForYou.pl Faza pucharowa
Drukarnia "Classic" Faza pucharowa
Poznań 2010 Faza pucharowa
KP 2001 Mosina Faza pucharowa
Trixxx mecze o miejsca 11-12
TVP POZNAŃ mecze o miejsca 11-12
Gwiezdne Bobry mecze o miejsca 9-10
Kings Team mecze o miejsca 9-10
Pasaż Jeżycki Mecze o miejsca 7-8
FC Dzidy Mecze o miejsca 7-8
De Senks Mecze o miejsca 5-6
RedBull Mecze o miejsca 5-6
Rodzinna EWPA Tabela i terminarz
Park Komorniki Tabela i terminarz
POZ Airport Service Tabela i terminarz
m40.pl Tabela i terminarz
Sołtys Team Tabela i terminarz
Głuchowo Tabela i terminarz
Old-Boys Grom Plewiska Tabela i terminarz
GEOKARTS Sp. z o.o. Tabela i terminarz
Absolvent Gdańsk (U -21) Faza Pucharowa i mecze o miejsca
Akademia F.C. Pniewy (U-21) Faza Pucharowa i mecze o miejsca
Akademia FC Pniewy (U-18) Faza Pucharowa i mecze o miejsca
Auto-Wicher Oborniki (U-21) Faza Pucharowa i mecze o miejsca
Auto-Wicher Oborniki (U-21) Faza Pucharowa i mecze o miejsca
K.S. Gniezno (U-21) Faza Pucharowa i mecze o miejsca
Kadet Futsal Team (U-21) Faza Pucharowa i mecze o miejsca
Kadet Kicin 2 (U-21) Faza Pucharowa i mecze o miejsca
Red Dragons Pniewy (U-21) Faza Pucharowa i mecze o miejsca
4x4 Tabela i terminarz
Obrońcy Tytułu Tabela i terminarz
Grunwald Tabela i terminarz
Columbia Tabela i terminarz
Nowi Tabela i terminarz
Zmarnowane Talenty Tabela i terminarz
S.C. Luvena Tabela i terminarz
Niepokonani Porażka Tabela i terminarz
Game Sport Tabela i terminarz
Banan Team Stella 92 Tabela i terminarz
KS Krasiejów Drużyny
WIZOPOL Chełmek Drużyny
AZS Katowice Drużyny
KINDER +SPORT Gliwice Drużyny
mBank Chorzów Drużyny
FRETPOL Pyskowice Grupa A
INTERMARCHE KNURÓW Grupa A
mBank Chorzów Grupa A
VDS Ładne Klamki ŚWIĘTOCHŁOWICE Grupa A
KS Krasiejów Grupa B
WIZOPOL Chełmek Grupa B
P.P.H.U DOMUS Łabędy Grupa B
ANTALYA KEBAP Chrzanów Grupa B
FIRMA MALAK Pniewy Grupa C
WARKA TEAM Pyskowice Grupa C
AZS Katowice Grupa C
EKONOMAX Gliwice Grupa C
FRETPOL Pyskowice Faza Pucharowa i mecze o miejsca
EKONOMAX Gliwice Faza Pucharowa i mecze o miejsca
WIZOPOL Chełmek Faza Pucharowa i mecze o miejsca
INTERMARCHE KNURÓW Faza Pucharowa i mecze o miejsca
AZS Katowice Faza Pucharowa i mecze o miejsca
KS Krasiejów Faza Pucharowa i mecze o miejsca
ANTALYA KEBAP Chrzanów Faza Pucharowa i mecze o miejsca
mBank Chorzów Faza Pucharowa i mecze o miejsca
P.P.H.U DOMUS Łabędy Faza Pucharowa i mecze o miejsca
P.P.H.U DOMUS Łabędy Grupa A
Bumernag Pyskowice Grupa A
Loping Gliwice Grupa A
Młode Wilki Gliwice Grupa A
Luciano Futsal Jastrzębie Grupa B
Fretpol Pyskowice Grupa B
ETISOFT Gliwice Grupa B
UNDICOM.pl Gliwice Grupa B
GOSPODA "6" Pyskowice Grupa C
MODA NA SUKCES Gliwice Grupa C
TORNADO-STALMONT Świętochłowice Grupa C
JANTAR Ostrołęka Grupa C
P.P.H.U DOMUS Łabędy Faza pucharowa i mecze o miejsca
GOSPODA "6" Pyskowice Faza pucharowa i mecze o miejsca
Fretpol Pyskowice Faza pucharowa i mecze o miejsca
Bumernag Pyskowice Faza pucharowa i mecze o miejsca
TORNADO-STALMONT Świętochłowice Faza pucharowa i mecze o miejsca
ETISOFT Gliwice Faza pucharowa i mecze o miejsca
Loping Gliwice Faza pucharowa i mecze o miejsca
Luciano Futsal Jastrzębie Faza pucharowa i mecze o miejsca
MISTAL KATOWICE GRUPA A
CASTORAMA OPOLE GRUPA A
ZM DOBIJA ŻYWIEC GRUPA A
ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA GRUPA A
SANDVIK TYCHY GRUPA B
GEYER-HOSAJA MIELEC GRUPA B
KARTON PACK CIESZYN GRUPA B
Moja CeWe Fotoksiążka GRUPA B
ZM DOBIJA ŻYWIEC GRUPA C
Poznań 2010 Grupa A
DeSenks Grupa A
ASTON WILDA Grupa A
AllForYou.pl Grupa A
ZA BUFETEM Grupa B
F.C SETA Grupa B
PADLI PRZY BARZE Grupa B
DRUKARNIA CLASIC Grupa B
MISTAL KATOWICE GRUPA C
KARTON PACK CIESZYN GRUPA C
Moja CeWe Fotoksiążka GRUPA C
GEYER-HOSAJA MIELEC GRUPA D
SANDVIK TYCHY GRUPA D
CASTORAMA OPOLE GRUPA D
ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA GRUPA D
AllForYou.pl LNB MASTERS CUP TABELA
ASTON WILDA LNB MASTERS CUP TABELA
DeSenks LNB MASTERS CUP TABELA
DRUKARNIA CLASIC LNB MASTERS CUP TABELA
PADLI PRZY BARZE LNB MASTERS CUP TABELA
F.C SETA LNB MASTERS CUP TABELA
CASTORAMA OPOLE PÓŁFINAŁ
ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA PÓŁFINAŁ
Moja CeWe Fotoksiążka PÓŁFINAŁ
ZM DOBIJA ŻYWIEC PÓŁFINAŁ
GEYER-HOSAJA MIELEC PÓŁFINAŁ
KARTON PACK CIESZYN PÓŁFINAŁ
Wisła Krakbet Kraków Ekstraklasa 2010/2011
Red Devils Chojnice Ekstraklasa 2010/2011
Rekord Bielsko-Biała Ekstraklasa 2010/2011
TPH Polkowice Ekstraklasa 2010/2011
Boruta AUTO-MARK Zgierz Ekstraklasa 2010/2011
Pogoń 04 Szczecin Ekstraklasa 2010/2011
Kupczyk Kraków Ekstraklasa 2010/2011
FC Jango Katowice Ekstraklasa 2010/2011
Gwiazda Ruda Śląska Ekstraklasa 2010/2011
GKS Tychy Ekstraklasa 2010/2011
Clearex Chorzów Ekstraklasa 2010/2011
Akademia Futsal Club Pniewy Ekstraklasa 2010/2011
Babylon Siemianowice Śląskie I liga 2010/2011
Marioss Gazownik Wawelno I liga 2010/2011
Tango GAF Nova Gliwice I liga 2010/2011
Marex Chorzów I liga 2010/2011
AZS UŚ Katowice I liga 2010/2011
Futsal Siechnice II Liga grupa 1 2010/2011
AZS UG Gdańsk I liga 2010/2011
KS Marwit Toruń I liga 2010/2011
Remedium Pyskowice I liga 2010/2011
MOKS Słoneczny Stok Białystok I liga 2010/2011
Auto Complex Przodkowo I liga 2010/2011
KS Gniezno I liga 2010/2011
Gatta Active Team Zduńska Wola I liga 2010/2011
Inpuls Alpol Siemianowice I liga 2010/2011
Unisław Team Unisław II liga grupa 2 2010/2011
FRETPOL AKADEMIA Pyskowice II Liga grupa 1 2010/2011
KS Energetyk PKE II Liga grupa 1 2010/2011
Red Dragons Pniewy II liga grupa 2 2010/2011
Dąbrovia MCKiS Jaworzno II Liga grupa 1 2010/2011
KS Rodakowski Tychy II Liga grupa 1 2010/2011
Pizzeria Luciano Strzelec Gorzyczki II Liga grupa 1 2010/2011
UPOS Exorigo Knurów II Liga grupa 1 2010/2011
Orlik Brzeg II Liga grupa 1 2010/2011
Arsenal Londyn PREMIERLEAGUE
Aston Villa PREMIERLEAGUE
Birmingham City PREMIERLEAGUE
Blackburn Rovers PREMIERLEAGUE
Blackpool PREMIERLEAGUE
Bolton Wanderers PREMIERLEAGUE
Chelsea Londyn PREMIERLEAGUE
Everton Liverpool PREMIERLEAGUE
Fulham Londyn PREMIERLEAGUE
Liverpool PREMIERLEAGUE
Manchester City PREMIERLEAGUE
Manchester United PREMIERLEAGUE
Newcastle United PREMIERLEAGUE
Stoke City PREMIERLEAGUE
Sunderland PREMIERLEAGUE
Tottenham Hotspur PREMIERLEAGUE
West Bromwich Albion PREMIERLEAGUE
WEST HAM UNITED PREMIERLEAGUE
WIGAN ATHLETIC PREMIERLEAGUE
WOLVERHAMPTON WANDERERS PREMIERLEAGUE
Sportowa Jarocin Grupa A
Lena Luboń Grupa A
Erkom Poznań Grupa A
Karma Śrem Grupa B
XXL Metalex Jarocin Grupa B
Orły Rogalinek Grupa B
AS Bruk Gostyń Grupa C
Mir-Zen Pępowo Grupa C
RAKOSHARKS Grupa C
8A-Team LIGA KADET
FC NicMiSię Nie Chce LIGA KADET
Bombelkowa Czikita Na Masę LIGA KADET
Tajson Team LIGA KADET
Lena Luboń Grupa D finałowa
Karma Śrem Grupa D finałowa
RAKOSHARKS Grupa D finałowa
Sportowa Jarocin Grupa E finałowa
XXL Metalex Jarocin Grupa E finałowa
Mir-Zen Pępowo Grupa E finałowa
Erkom Poznań Grupa F pocieszenia
Orły Rogalinek Grupa F pocieszenia
AS Bruk Gostyń Grupa F pocieszenia
Karma Śrem Mecze o miejsca 1-6
RAKOSHARKS Mecze o miejsca 1-6
Lena Luboń Mecze o miejsca 1-6
XXL Metalex Jarocin Mecze o miejsca 1-6
Mir-Zen Pępowo Mecze o miejsca 1-6
Sportowa Jarocin Mecze o miejsca 1-6
Kadet Futsal Team Poznań II liga grupa 2 2010/2011
Akademia Sportu Sieradz II liga grupa 2 2010/2011
UKS Medan Gniezno II liga grupa 2 2010/2011
KS Góral Tryńcza II liga grupa 3 2010/2011
MKF 99 Grajów II liga grupa 3 2010/2011
Fair Play Mielec II liga grupa 3 2010/2011
Tomy Więcpol Futsal Team Stobierna II liga grupa 3 2010/2011
Heiro Rzeszów II liga grupa 3 2010/2011
UKS Futsal Nowiny II liga grupa 3 2010/2011
KU AZS UMCS Lublin II liga grupa 3 2010/2011
UKS Biało-Niebiescy Suwałki II liga grupa 4 2010/2011
Elhurt Helios Białystok II liga grupa 4 2010/2011
AZS UW Warszawa II liga grupa 4 2010/2011
Mazovia FC Warszawa II liga grupa 4 2010/2011
Orkan Poświętne II liga grupa 4 2010/2011
JANTAR Ostrołęka II liga grupa 4 2010/2011
Pasaż Jeżycki GRUPA A
AllForYou.pl GRUPA A
Padli Przy Barze GRUPA A
Civic English GRUPA B
Red Bull GRUPA B
Maki Team GRUPA B
Forfiters GRUPA B
FC Seta GRUPA A
Żelazne Orły GRUPA A
Maki Team Grupa 1-4
Red Bull Grupa 1-4
FC Seta Grupa 1-4
AllForYou.pl Grupa 1-4
Civic English Grupa 5-9
Forfiters Grupa 5-9
Żelazne Orły Grupa 5-9
Pasaż Jeżycki Grupa 5-9
Padli Przy Barze Grupa 5-9
ANALNY PASTERZ Liga Futsalu AZS UEP
PĘDZĄCE JEDNOROŻCE Liga Futsalu AZS UEP
TEJ-BURGERY Liga Futsalu AZS UEP
ZUŻYTE BATERIE Liga Futsalu AZS UEP
OGRY Liga Futsalu AZS UEP
URODZENI MORDERCY Liga Futsalu AZS UEP
FC KAPELUSIK Liga Futsalu AZS UEP
CIEPŁE KLUCHY Liga Futsalu AZS UEP
MUFFIN MAFIA Liga Futsalu AZS UEP
CHUPA-MOS Liga Futsalu AZS UEP
PRZYSZLIŚMY TYLKO POPATRZEĆ Liga Futsalu AZS UEP
Akademia Futsal Club Pniewy 1996/1997 Grupa 1
FC Wrocław 1 2000/2001 Grupa 1
FC Wroclaw 2 2000/2001 Grupa 2
Szkółka Młodego Piłkarza "Wichniarek" 98/99 1998/1999 Grupa 1
Maki Team Grupa A
King Team Grupa A
Drukarnia Classic 2 Grupa A
Reniferu 2 Grupa A
FC Notosru Grupa A
AllForYou.pl Grupa B
Drukarnia Classic 1 Grupa B
Kaszanka Grupa B
FC Pomarańcza Grupa B
Aston Wilda Grupa B
FC Seta Grupa C
Forfiters Grupa C
Ochrona Połysk Grupa C
Drukarnia Classic 3 Grupa C
Padli Przy Barze Grupa C
Red Bull Grupa D
Optymiści Grupa D
Uczniowie Cubasy Grupa D
Akademia VIP Grupa D
2010 Poznań Grupa D
Drukarnia Classic 1 Grupa E finałowa
Drukarnia Classic 2 Grupa E finałowa
Akademia VIP Grupa E finałowa
FC Seta Grupa E finałowa
Maki Team Grupa F finałowa
Aston Wilda Grupa F finałowa
Padli Przy Barze Grupa F finałowa
2010 Poznań Grupa F finałowa
King Team Mecze o 9-12
Ochrona Połysk Mecze o 9-12
Kaszanka Mecze o 9-12
Uczniowie Cubasy Mecze o 9-12
Drukarnia Classic 3 Mecze 13-16
FC Notosru Mecze 13-16
AllForYou.pl Mecze 13-16
Optymiści Mecze 13-16
Forfiters Mecze 13-16
FC Seta Mecze 1-4
2010 Poznań Mecze 1-8
FC Seta Mecze 1-8
Drukarnia Classic 1 Mecze 1-8
Padli Przy Barze Mecze 1-8
Akademia VIP Mecze 1-8
Maki Team Mecze 1-8
Drukarnia Classic 2 Mecze 1-8
Aston Wilda Mecze 1-8
Błękitni Owińska I 98/99 1998/1999 Grupa 1
Błękitni Owińska II 98/99 1998/1999 Grupa 2
UKS Orlik 64 Poznań 2000/2001 Grupa 4
Wielkopolska Komorniki II 1998/1999 Grupa 2
Koziołek Poznań 1996/1997 Grupa 3
Optymiści 1996/1997 Grupa 3
Adalbertus Dalewo 96/97 1996/1997 Grupa 2
Błękitni Owińska II 96/97 1996/1997 Grupa 1
Kupczyk Kraków Grupa A
Futsal Club de lEdre (Francja) Grupa A
Boruta AUTO-MARK Zgierz Grupa A
FT Gatta Active Zduńska Wola Grupa A
KMF Arena Smederevo (Serbia) Grupa B
Rekord Bielsko-Biała Grupa B
KS Gniezno Grupa B
Marwit Toruń Grupa B
Wielkopolska Komorniki 1 1998/1999 Grupa 1
Boruta AUTO-MARK Zgierz Faza pucharowa
KMF Arena Smederevo (Serbia) Faza pucharowa
KS Gniezno Faza pucharowa
Kupczyk Kraków Faza pucharowa
Błękitni Owińska I 96/97 1996/1997 Grupa 3
Suchary Suchy Las 98/99 1998/1999 Grupa 2
Lotnik Poznań 2000/2001 II 2000/2001 Grupa 1
UKS Jedynka Puszczykowo Grupa A - trampkarze
KS 1920 Mosina Grupa A - trampkarze
Lipno Stęszew Grupa A - trampkarze
Suchary II Suchy Las Grupa A - trampkarze
Suchary Suchy Las Grupa B - trampkarze
Stoper Poznań Grupa B - trampkarze
MKS Trzemeszno Grupa B - trampkarze
Kotwica Kórnik Grupa B - trampkarze
KS 1920 Mosina Faza pucharowa - trampkarze
UKS Jedynka Puszczykowo Faza pucharowa - trampkarze
Suchary Suchy Las Faza pucharowa - trampkarze
Kotwica Kórnik Faza pucharowa - trampkarze
UKS Jedynka Puszczykowo Faza pucharowa - trampkarze
Suchary II Suchy Las Faza pucharowa - trampkarze
Stoper Poznań Faza pucharowa - trampkarze
Lipno Stęszew Faza pucharowa - trampkarze
Orkan Objezierze I 1998/1999 Grupa 1
Orkan Objezierze II 1998/1999 Grupa 2
UKS P.U.M.A. Komorniki I 1996/1997 Grupa 1
UKS P.U.M.A. Komorniki II 1996/1997 Grupa 2
Orkan Konarzewo 1998/1999 Grupa 1
Adalbertus Dalewo 98/99 1998/1999 Grupa 2
Lotnik Poznań 96/97 1996/1997 Grupa 2
Akademia Piłkarska Ostrów Wielkopolski 2 2000/2001 Grupa 1
Błękitni Owińska I 2000/01 2000/2001 Grupa 2
Salos Szczecin 2000/2001 Grupa 2
Grom Plewiska II 2000/2001 Grupa 2
Szkółka Młodego Piłkarza "Wichniarek" 00/01 2000/2001 Grupa 3
Błękitni Owińska I 2000/01 2000/2001 Grupa 3
Grom Plewiska I 2000/2001 Grupa 3
Akademia Piłkarska Ostrów Wielkopolski 1 2000/2001 Grupa 4
Lotnik Poznań 2000/2001 II 2000/2001 Grupa 4
Orkan Konarzewo 2000/2001 Grupa 4
FC Seta Grupa A
Padli Przy Barze Grupa A
Drukarnia Classic 1 Grupa A
Optymiści 2 Grupa A
Ochrona Połysk Grupa A
AllForYou.pl Grupa B
Poznań 2010 Grupa B
Aston Wilda Grupa B
Optymiści 1 Grupa B
Błękitni Owińska 96/97 Grupa B
AllForYou.pl Mecze 1-4
Drukarnia Classic 1 Mecze 1-4
Poznań 2010 Mecze 1-4
FC Seta Mecze 1-4
Ochrona Połysk Mecze 5-8
Optymiści 1 Mecze 5-8
Padli Przy Barze Mecze 5-8
Aston Wilda Mecze 5-8
Błękitni Owińska 96/97 Mecze 9-10
Optymiści 2 Mecze 9-10
Suchary Suchy Las Grupa A - Orliki
Lech Poznań Grupa A - Orliki
Unia Swarzędz Grupa A - Orliki
Kłos Zaniemyśl Grupa A - Orliki
OTPS Winogrady Grupa A - Orliki
Suchary II Suchy Las Grupa B - Orliki
Warta Poznań Grupa B - Orliki
Lider Swarzędz Grupa B - Orliki
UKS Skórzewo Grupa B - Orliki
UKS Szóstka Śrem Grupa B - Orliki
Kłos Zaniemyśl Faza pucharowa - Orliki
Suchary Suchy Las Faza pucharowa - Orliki
Suchary II Suchy Las Faza pucharowa - Orliki
Lech Poznań Faza pucharowa - Orliki
Warta Poznań Faza pucharowa - Orliki
Unia Swarzędz Faza pucharowa - Orliki
Lider Swarzędz Faza pucharowa - Orliki
UKS Skórzewo Faza pucharowa - Orliki
UKS Szóstka Śrem Faza pucharowa - Orliki
OTPS Winogrady Faza pucharowa - Orliki
F.C SETA Grupa A - Dorośli
All For You Grupa A - Dorośli
For Fiters Grupa A - Dorośli
Drukarnia Classic 1 Grupa A - Dorośli
Ochrona Połysk Grupa A - Dorośli
Katar Luboń Grupa A - Dorośli
Poznań 2010 Grupa B - Dorośli
Padli Przy Barze Grupa B - Dorośli
Niedostarczona Energia Grupa B - Dorośli
Optymiści Grupa B - Dorośli
Kings Team Grupa B - Dorośli
Sparta Oborniki II Grupa B - Dzieci
Akademia Orlika I Grupa A - Dzieci
Błękitni Owińska II Grupa A - Dzieci
Lotnik Poznań I Grupa A - Dzieci
U.K.S Skórzewo II Grupa A - Dzieci
Sparta Oborniki I Grupa A - Dzieci
Akademia Orlika II Grupa B - Dzieci
Błękitni Owińska I Grupa B - Dzieci
Lotnik Poznań II Grupa B - Dzieci
U.K.S Skórzewo I Grupa B - Dzieci
F.C SETA Faza pucharowa - Dorośli
All For You Faza pucharowa - Dorośli
For Fiters Faza pucharowa - Dorośli
Drukarnia Classic 1 Faza pucharowa - Dorośli
Ochrona Połysk Faza pucharowa - Dorośli
Katar Luboń Faza pucharowa - Dorośli
Poznań 2010 Faza pucharowa - Dorośli
Padli Przy Barze Faza pucharowa - Dorośli
Padli Przy Barze Faza pucharowa - Dorośli
Niedostarczona Energia Faza pucharowa - Dorośli
Optymiści Faza pucharowa - Dorośli
Kings Team Faza pucharowa - Dorośli
Akademia Orlika I Faza pucharowa - Dzieci
Błękitni Owińska II Faza pucharowa - Dzieci
Lotnik Poznań I Faza pucharowa - Dzieci
U.K.S Skórzewo I Faza pucharowa - Dzieci
Sparta Oborniki I Faza pucharowa - Dzieci
Akademia Orlika II Faza pucharowa - Dzieci
Błękitni Owińska I Faza pucharowa - Dzieci
Lotnik Poznań II Faza pucharowa - Dzieci
Lotnik Poznań II Faza pucharowa - Dzieci
U.K.S Skórzewo II Faza pucharowa - Dzieci
Sparta Oborniki II Faza pucharowa - Dzieci
Warta Międzychód Grupa A
Błękitni II Owińska Grupa A
Wichniarek I Grupa A
Lotnik Poznań Grupa A
Soccers I Grupa B
Błękitni Owińska Grupa B
Jedynka Luboń Grupa B
GKP Gorzów I Grupa B
Oderka Opole Grupa C
UKS 6 Śrem Grupa C
Nielba Wągrowiec Grupa C
Suchary Suchy Las Grupa C
Soccers II Grupa D
Górnik Polkowice Grupa D
FC 34 Grupa D
Warta Międzychód Miejsca 13-16
Jedynka Luboń Miejsca 13-16
Nielba Wągrowiec Miejsca 13-16
Lotnik Poznań Miejsca 9-12
Soccers I Miejsca 9-12
Suchary Suchy Las Miejsca 9-12
Soccers II Miejsca 9-12
Błękitni II Owińska Miejsca 5-8
Błękitni Owińska Miejsca 5-8
UKS 6 Śrem Miejsca 5-8
Górnik Polkowice Miejsca 5-8
Wichniarek I Miejsca 1-4
GKP Gorzów I Miejsca 1-4
Oderka Opole Miejsca 1-4
FC 34 Miejsca 1-4
Suchary Suchy Las Grupa A - Seniorzy
Kotwica Kórnik Grupa A - Seniorzy
RO Podolany Grupa A - Seniorzy
AIP Bola Poznań Grupa A - Seniorzy
Suchary Old Boys Grupa B - Seniorzy
GKS Golęczewo Grupa B - Seniorzy
TPS Winogrady Grupa B - Seniorzy
Antares Zalasewo Grupa B - Seniorzy
Kotwica Kórnik Faza pucharowa - Seniorzy
Antares Zalasewo Faza pucharowa - Seniorzy
RO Podolany Faza pucharowa - Seniorzy
Suchary Old Boys Faza pucharowa - Seniorzy
Suchary Suchy Las Faza pucharowa - Seniorzy
GKS Golęczewo Faza pucharowa - Seniorzy
Górnik Polkowice I Grupa A
Nielba Wągrowiec Grupa A
Lotnik Pozbud Grupa A
Lotnik Baumal Grupa A
Warta Poznań II Grupa A
T.P.S Winogrady Grupa A
Górnik Polkowice II Grupa B
Clescevia Kleszczewo Grupa B
Lotnik Mirbud Grupa B
Warta Poznań I Grupa B
Warta Poznań III Grupa B
Clescevia II Grupa B
Clescevia II Faza Finałowa
Clescevia Kleszczewo Faza Finałowa
Górnik Polkowice I Faza Finałowa
Górnik Polkowice II Faza Finałowa
Lotnik Baumal Faza Finałowa
Nielba Wągrowiec Faza Finałowa
Lotnik Pozbud Faza Finałowa
T.P.S Winogrady Faza Finałowa
Warta Poznań I Faza Finałowa
Warta Poznań II Faza Finałowa
Warta Poznań III Faza Finałowa
Lotnik Mirbud Faza Finałowa
Lotnik Pozbud GRUPA O MIEJSCA 9-12
Lotnik Baumal GRUPA O MIEJSCA 9-12
Górnik Polkowice II GRUPA O MIEJSCA 9-12
Clescevia II GRUPA O MIEJSCA 9-12
Polonia Leszno Grupa A
Chrobry II Grupa B
Błękitni Owińska II Grupa A
Błękitni Owińska I Grupa B
Lotnik Diavolo Grupa A
Lotnik Pozbud Grupa B
U.K.S Chrobry Grupa A
Warta Międzychód Grupa B
Budchem Swarzędz I Grupa A
Budchem Swarzędz II Grupa B
Błękitni Owińska I Faza Pucharowa
Błękitni Owińska II Faza Pucharowa
Budchem Swarzędz I Faza Pucharowa
Budchem Swarzędz II Faza Pucharowa
Lotnik Diavolo Faza Pucharowa
Lotnik Pozbud Faza Pucharowa
Polonia Leszno Faza Pucharowa
Chrobry II Faza Pucharowa
U.K.S Chrobry Faza Pucharowa
Warta Międzychód Faza Pucharowa
Szymański/Fenix Formator Torun Grupa A
Szwejk Toruń Grupa A
FG Kor Toruń Grupa A
Martyn Toruń Grupa A
KS Marwit Toruń Grupa A
Nautara Kowno Grupa A
Sporting Fingal FC Grupa A
Kagsi Hrazdan Grupa A
Ilves FC Grupa A
Nerazzurri Wągrowiec Grupa A
El Pietz Grupa B
Bejot Brodnica Grupa A
Powozownia Grupa B
Bawa Doliny Nidy Grupa A
Ogień W Szopie Grupa B
Brimarex Grupa A
Drukarnia Classic Grupa B
Ochrona Połysk Grupa A
Pol Agro Golina Grupa B
Bawa Doliny Nidy Faza Pucharowa
Bejot Brodnica Faza Pucharowa
Brimarex Faza Pucharowa
Drukarnia Classic Faza Pucharowa
El Pietz Faza Pucharowa
Nerazzurri Wągrowiec Faza Pucharowa
Ochrona Połysk Faza Pucharowa
Ogień W Szopie Faza Pucharowa
Pol Agro Golina Faza Pucharowa
Powozownia Faza Pucharowa
Junior Koziegłowy Tabela/Wyniki
Akademia Orlika Poznań I Tabela/Wyniki
Szkółka Młodego Piłkarza "Wichniarek" PUMY Tabela/Wyniki
Akademia Orlika Oborniki Tabela/Wyniki
Błękitni Owińska I Tabela/Wyniki
Błękitni Owińska II Tabela/Wyniki
Młode Wilki Owińska Tabela/Wyniki
Akademia Orlika Oborniki II Tabela/Wyniki
Błękitni Owińska I PLAY-OFF
Akademia Orlika Oborniki PLAY-OFF
Akademia Orlika Poznań I PLAY-OFF
Akademia Orlika Oborniki II PLAY-OFF
Błękitni Owińska II PLAY-OFF
Junior Koziegłowy PLAY-OFF
Młode Wilki Owińska PLAY-OFF
Szkółka Młodego Piłkarza "Wichniarek" PUMY PLAY-OFF
Akademia Orlika Oborniki meczyk
Akademia Orlika Oborniki II meczyk
Błękitni Owińska I 1998 1998 Gr. A
FK Banga Gargzdaj 1998 1998 Gr. A
Jedynka Puszczykowo 1998 1998 Gr. A
Lider Swarzędz 1998 1998 Gr. A
Maki Poznań 1998 1998 Gr. A
Odeva Lipany 1998 1998 Gr. B
FK Lions Kijów 1998 1998 Gr. B
Błękitni Owińska II 1998 1998 Gr. B
Concord Murowana Goślina 1998 1998 Gr. B
Junior Koziegłowy 1998 1998 Gr. B
Błękitni Owińska I 2000 2000 Gr. A
FK Banga Gargzdaj 2000 2000 Gr. A
Nielba Wągrowiec I 2000 2000 Gr. A
Sockers Poznań 2000 2000 Gr. A
DAP Toruń 2000 2000 Gr. A
Błękitni Owińska II 2000 2000 Gr. B
FK Lions Kijów 2000 2000 Gr. B
Nielba Wągrowiec II 2000 2000 Gr. B
Karolinka Koziegłowy 2000 Gr. B
Concord Murowana Goślina 2000 2000 Gr. B
Błękitni Owińska I 2002 2002
FK Banga Gargzdaj 2002 2002
Junior Koziegłowy 2002 2002
Stoper Poznań 2002 2002
Błękitni Owińska II 2002 2002
DAP Toruń 2002 2002
FK Lions Kijów 2002 2002
FK Banga Gargzdaj 1998 (1998) 1-4.MIEJSCA
Błękitni Owińska I 1998 (1998) 1-4.MIEJSCA
Concord Murowana Goślina 1998 (1998) 1-4.MIEJSCA
Odeva Lipany 1998 (1998) 1-4.MIEJSCA
Wisła Krakbet Kraków Ekstraklasa Futsalu 2011/2012
Akademia Futsal Club Pniewy Ekstraklasa Futsalu 2011/2012
2010 Poznań Grupa A
XXL Glazer Jarocin Grupa A
Reprezentacja Luboń Grupa A
Nerazzurri Wągrowiec Grupa A
Drukarnia Classic Grupa A
Karma Nochowo Grupa B
Brimarex Grupa B
Ochrona Połysk Grupa B
EL PIETZ Grupa B
Brimarex Faza Pucharowa
EL PIETZ Faza Pucharowa
Karma Nochowo Faza Pucharowa
Nerazzurri Wągrowiec Faza Pucharowa
Ochrona Połysk Faza Pucharowa
Reprezentacja Luboń Faza Pucharowa
XXL Glazer Jarocin Faza Pucharowa
Drukarnia Classic Faza Pucharowa
1 Terminarz i tabela
2 Terminarz i tabela
3 Terminarz i tabela
4 Terminarz i tabela
5 Terminarz i tabela
6 Terminarz i tabela
7 Terminarz i tabela
8 Terminarz i tabela
Global-Bud Mosina2012
Królewscy Mosina2012
FF Art Mosina2012
KP 2001 Mosina Mosina2012
Xawex Mosina2012
FC PKP Mosina2012
A Grupa B
TRADIS test
MISTAL KATOWICE test2
STALPROFIL DĄBROWA GÓRNICZA test2
WIREX BĘDZIN test2
STALPROFIL DĄBROWA GÓRNICZA test2
FIEGE Grupa B
ETA DĄBROWA GÓRNICZA test
Galeria Krotoszynska Grupa A
GLokalna Grupa A
York 2012/2013
Oranje Sport Poznań 2012/2013
Format 2012/2013
United 2012/2013
TVP Poznań 2012/2013
EWPA Komorniki 2012/2013
WPZTS – PRACZYK Grupa E
Canold  Grupa A
GLOKALNA.PL Grupa A
DREAM TEAM KOTLIN Grupa B
LZS Kuklinów Grupa E
UMBELEBELE JOMO COSMOS Grupa A
Dangerous Devils Grupa D
ZNIENACKA TEAM Grupa E
INTERMARCHE Grupa E
TEAM KOŹMIN Grupa B
A Seree Tee Grupa B
MTV Rozdrażew Grupa B
OGNIWO ŁĄKOCINY Grupa E
TORNADO Grupa C
BARTESKO Grupa D
Bez Nazwy - Fach-Stol Grupa D
Bez Nazwy - Woźniakbus Grupa D
KOKS Kobylin Grupa C
Pro-Met Koźmin Grupa A
MINI MARKET- Andrzej Goździela Grupa C
ALBATROSY BUDY Grupa C
Szyszka Grupa D
o q
p q
p q
p q
o c
p c
MTV Rozdrażew Grupa B (mecz MTV- Dream Team)
DREAM TEAM KOTLIN Grupa B (mecz MTV- Dream Team)
GLOKALNA.PL GRUPA F (mistrzowska)
INTERMARCHE GRUPA F (mistrzowska)
A Seree Tee GRUPA F (mistrzowska)
Bez Nazwy - Woźniakbus GRUPA F (mistrzowska)
Pro-Met Koźmin GRUPA F (mistrzowska)
LZS Kuklinów GRUPA G (mistrzowska)
MINI MARKET- Andrzej Goździela GRUPA G (mistrzowska)
MTV Rozdrażew GRUPA G (mistrzowska)
Szyszka GRUPA G (mistrzowska)
ALBATROSY BUDY GRUPA G (mistrzowska)
A Seree Tee FAZA MISTRZOWSKA
ALBATROSY BUDY FAZA MISTRZOWSKA
Bez Nazwy - Woźniakbus FAZA MISTRZOWSKA
MTV Rozdrażew FAZA MISTRZOWSKA
LECH OLDBOYS MECZE POKAZOWE
MTV Rozdrażew MECZE POKAZOWE
ALBATROSY BUDY MECZE POKAZOWE
Albatrosy Teeam GRUPA A
Pro-Met Koźmin Wlkp. GRUPA A
Helios GRUPA A
WPZTS Praczyk I GRUPA A
A Seree Tee GRUPA B
SZYSZKA GRUPA B
Team Baszków GRUPA B
SOBMETAL Sobańscy GRUPA B
MTV Rozdrażew GRUPA C
Pro-Met KOŹMIN WLKP. (Juniorzy) GRUPA C
Kanarki z Norwich GRUPA C
LZS Kuklinów GRUPA C
Bez Nazwy FACH-STOL GRUPA D
KANGURY Milicz GRUPA D
BARTESKO-ELECTRIC GRUPA D
Szybkie Trampki GRUPA D
GLOKALNA.PL TEAM GRUPA E
Brodziak Team GRUPA E
CKS Zduny K.O GRUPA E
WPZTS Praczyk II GRUPA E
CKS Zduny K.O FINAŁY gr. F
Kanarki z Norwich FINAŁY gr. F
A Seree Tee FINAŁY gr. F
WPZTS Praczyk I FINAŁY gr. F
Bez Nazwy FACH-STOL FINAŁY gr. F
Szybkie Trampki FINAŁY gr. G
GLOKALNA.PL TEAM FINAŁY gr. G
MTV Rozdrażew FINAŁY gr. G
SZYSZKA FINAŁY gr. G
Pro-Met Koźmin Wlkp. FINAŁY gr. G
A Seree Tee FINAŁY
MTV Rozdrażew FINAŁY
WPZTS Praczyk I FINAŁY
Pro-Met Koźmin Wlkp. FINAŁY
MTV Rozdrażew MECZ O 3 MIEJSCE
WPZTS Praczyk I MECZ O 3 MIEJSCE
A Seree Tee WIELKI FINAŁ
Pro-Met Koźmin Wlkp. WIELKI FINAŁ

Znaleziono 1549 klubów.

Sonda
Najnowsze filmy

AZS UG Gdańsk - Remedium Pyskowice

Skrót meczu 22. kolejki Ekstraklasy Futsalu 2013/14.

Red Devils Chojnice - Wisła Krakbet Kraków

Skrót meczu 22. kolejki Ekstraklasy Futsalu 2013/14.

Red Dragons Pniewy - Elhurt Elmet Helios Białystok

Skrót meczu 14. kolejki 1. Ligi Futsalu grupy północnej.

Zobacz wszystkie filmy


Polecane
Prezentujemy polecane strony internetowe, ciekawe artykuły itp.
Patronaty medialne
Charytatywny Turniej Gramy Dla Szymona i Michała w Koźminie Wlkp.
Charytatywny turniej dla dzieci
Dodaj patronat za darmo!!
Najnowsze zdjęcia

klub

zawodnik

zawodnik
Czy wiesz,że?
Zespół MKF 99 Grajów występował kiedyś pod nazwą Baustalu Kraków - były Mistrz Polski.
Amatorskie ligi i turnieje
Urodziny w najbliższym czasie
Maciej Foltyn
Piotr Ceberek
Sergiusz Sikora
ŁUKASZ BASTRZYK
Fabian Mikołajczyk
Archiwum