Treść komentarza:

Autor komentarza:

Obrazek nie do odczytania? Zmień obrazek.

Tekst obrazka:

Redakcja 40minut.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie portal zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, treści obraźliwe w stosunku do innych komentujących, osób trzecich, klubów lub instytucji itp. W przypadku notorycznego łamania zasad, zastrzegamy sobie prawo do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całych sieci.

Zaloguj się aby bezpośrednio podpisywać komentarze.

Komentarze [14]
Fell out of bed feeling down. This has brehitgned my day!
40minutuję To
  (0)

Dodał: ~VBhjSXV9mg1r
20-03-2017, 08:13

Gratulacje dla Heliosa za wygraną w stolicy i podziękowania za dopingowanie Orkana w meczu z AZS.
  (0)

Dodał: ~alfred
02-11-2010, 09:48

do derfla Samopoczucie w Poświętnem bardzo dobre. Nie wiem tylko dlaczego ciągle wytykasz tych 200 mieszkańców. Jeśli gdzieś padły takie liczby to tylko dla porównania możliwości i potencjału z innymi klubami. A swoją drogą to dzięki ekipie Heliosa za doping w Warszawie.
  (0)

Dodał: ~a
02-11-2010, 08:50

Do rozgrywek można zgłosić 25 zawodników więc nie rozumiem problemów kadrowych wsi Poświętne(200 mieszkańców).A jednak ktoś przegrał 10 bramkami to Orkan ze wsi Poświętne(200 mieszkańców).pozdrowienia dla "alfreda"
  (0)

Dodał: ~derfla
01-11-2010, 18:07

azs i ta mazovia to dno i wodorosty z tego co widzialem , ciekawe jakim wynikiem by sie skonczyl mecz zeby Poświętne nie miało problemów kadrowych ,pozdrawiam

01-11-2010, 15:10

do słońca:nie wyprowadzał bo nie było chamstwa na trybunach Pseudokibice ze wsi Poświętne (200 mieszkańców)zostali w domu.
  (0)

Dodał: ~TO-TO
01-11-2010, 14:56

Jak samopoczucie "alfredzie"? Wieś Poświętne(200 mieszkańców) AZS UW 15:5.
  (0)

01-11-2010, 13:40

4:5 po wyrównanym meczu
  (0)

Dodał: ~kirk
01-11-2010, 00:56

Ciekawe czy łuckiewicz kibiców z hali wyprowadzał w asyście ochrony. no nie może nie miał odwagi w stolicy kozaczyć chociaz w katowickim pzpn ma chody.....
  (0)

Dodał: ~słońce
31-10-2010, 21:24

Dla heliosa to i tak łuckiewicz mecze zalatwia, wielki mi promotor futsalu na podlasiu,
  (0)

Dodał: ~xx
31-10-2010, 21:15

..."alfredzie" więcej wiary w brak umiejętności Heliosa.Proponuję porażkę sześcioma, co tam dziesięcioma bramkami.Niech wiedzą,że wieś Poświętne(200 mieszkańców)potęgą jest i ...basta.Mam tylko jedno pytanie.Dlaczego w lidze gracie piłkami,bez atestu?
  (0)

30-10-2010, 21:38

Helios jest bardzo słaby,ale wygrał z bardzo silnym Orkanem ze wsi Poświętne(200 mieszkańców).A to ci historia.
  (0)

30-10-2010, 20:16

Helios jest słaby.Ledwo wygrał z amatorami ze wsi Poświętne (200 mieszkańców). Stawiam na minium trzybramkowe zwyciestow Mazovi.