40minut.pl
Menu
Gadu-gadu
Poleć nasz portal znajomym:

Zrób sobie opis na GG
Sonda
Sala: Hala sportowo-widowiskowa w PniewachSala klubu: Akademia Futsal Club Pniewy 2009/2010
Adres: ul. Wolności 20
Miasto: Pniewy
Wojewodztwo: Wielkopolskie
Trybuny: 420 miejsc siedzących

Galeria: Hala sportowo-widowiskowa w Pniewach



dodał: bartharr_seth


dodał: bartharr_seth


dodał: bartharr_seth


dodał: bartharr_seth


dodał: bartharr_seth


dodał: bartharr_seth


dodał: bartharr_seth


dodał: bartharr_seth


dodał: bartharr_seth




Terminarz : Ekstraklasa
- wydrukuj cały terminarz
Kolejka 1
DataMeczTypy 1-X-2
12.09.08,19:00 AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/2010 1-3
(1-2)
NOVA KATOWICE0%-0%-0%
12.09.08,20:00 KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/2010 2-2
(2-1)
AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/20100%-0%-0%
13.09.08,20:00 POGOń 04 SZCZECIN 2009/2010 1-2
(0-0)
GKS JACHYM TYCHY 2009/20100%-0%-0%
14.09.08,18:00 RED DEVILS CHOJNICE 1-2
(0-0)
HURTAP ŁęCZYCA 2009/20100%-0%-0%
14.09.08,18:00 GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/2010 1-9
(0-2)
FC NOVA KATOWICE 2009/20100%-0%-0%
14.09.08,20:00 GASZYńSCY KRAKóW 5-4
(1-1)
CLEAREX CHORZóW 2009/20100%-0%-0%
Kolejka 2
DataMeczTypy 1-X-2
26.09.08,18:00 HURTAP ŁęCZYCA 2009/2010 4-2
(1-1)
KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/20100%-0%-0%
26.09.08,19:00 AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/2010 4-1
(2-1)
GKS JACHYM TYCHY 2009/20100%-0%-0%
27.09.08,18:00 CLEAREX CHORZóW 2009/2010 3-1
(2-0)
GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/20100%-0%-0%
27.09.08,18:00 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/2010 6-3
(2-2)
GASZYńSCY KRAKóW0%-0%-0%
28.09.08,19:00 FC NOVA KATOWICE 2009/2010 8-3
(1-3)
POGOń 04 SZCZECIN 2009/20100%-0%-0%
28.09.08,19:00 NOVA KATOWICE 4-2
(1-1)
RED DEVILS CHOJNICE0%-0%-0%
Kolejka 3
DataMeczTypy 1-X-2
03.10.08,20:00 KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/2010 7-5
(3-5)
GKS JACHYM TYCHY 2009/20100%-0%-0%
05.10.08,18:00 AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/2010 3-6
(0-2)
CLEAREX CHORZóW 2009/20100%-0%-0%
05.10.08,18:00 RED DEVILS CHOJNICE 2-2
(1-1)
FC NOVA KATOWICE 2009/20100%-0%-0%
05.10.08,18:00 GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/2010 0-5
(0-0)
HURTAP ŁęCZYCA 2009/20100%-0%-0%
05.10.08,19:00 POGOń 04 SZCZECIN 2009/2010 3-7
(1-3)
AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/20100%-0%-0%
05.10.08,20:00 GASZYńSCY KRAKóW 2-5
(1-4)
NOVA KATOWICE0%-0%-0%
Kolejka 4
DataMeczTypy 1-X-2
10.10.08,18:00 HURTAP ŁęCZYCA 2009/2010 2-2
(1-0)
POGOń 04 SZCZECIN 2009/20100%-0%-0%
10.10.08,19:30 CLEAREX CHORZóW 2009/2010 6-0
(3-0)
RED DEVILS CHOJNICE0%-0%-0%
11.10.08,18:00 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/2010 3-4
(1-0)
AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/20100%-0%-0%
12.10.08,18:00 FC NOVA KATOWICE 2009/2010 2-2
(2-2)
KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/20100%-0%-0%
12.10.08,18:00 GKS JACHYM TYCHY 2009/2010 6-4
(2-1)
GASZYńSCY KRAKóW0%-0%-0%
12.10.08,19:00 NOVA KATOWICE 3-2
(1-1)
GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/20100%-0%-0%
Kolejka 5
DataMeczTypy 1-X-2
17.10.08,19:00 AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/2010 4-5
(3-2)
HURTAP ŁęCZYCA 2009/20100%-0%-0%
17.10.08,20:00 KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/2010 5-0
(5-0)
CLEAREX CHORZóW 2009/20100%-0%-0%
18.10.08,19:30 POGOń 04 SZCZECIN 2009/2010 1-1
(0-0)
NOVA KATOWICE0%-0%-0%
19.10.08,18:00 RED DEVILS CHOJNICE 1-6
(0-3)
GKS JACHYM TYCHY 2009/20100%-0%-0%
19.10.08,18:00 GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/2010 1-5
(0-1)
AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/20100%-0%-0%
19.10.08,19:30 GASZYńSCY KRAKóW 1-4
(0-1)
FC NOVA KATOWICE 2009/20100%-0%-0%
Kolejka 6
DataMeczTypy 1-X-2
07.11.08,18:00 HURTAP ŁęCZYCA 2009/2010 4-0
(2-0)
GASZYńSCY KRAKóW0%-0%-0%
07.11.08,20:00 FC NOVA KATOWICE 2009/2010 7-1
(4-1)
AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/20100%-0%-0%
08.11.08,18:00 CLEAREX CHORZóW 2009/2010 4-1
(1-0)
POGOń 04 SZCZECIN 2009/20100%-0%-0%
08.11.08,19:00 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/2010 5-2
(4-0)
RED DEVILS CHOJNICE0%-0%-0%
09.11.08,18:00 NOVA KATOWICE 6-2
(1-1)
KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/20100%-0%-0%
09.11.08,18:00 GKS JACHYM TYCHY 2009/2010 6-3
(3-1)
GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/20100%-0%-0%
Kolejka 7
DataMeczTypy 1-X-2
14.11.08,19:00 AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/2010 4-5
(2-3)
RED DEVILS CHOJNICE0%-0%-0%
15.11.08,18:30 CLEAREX CHORZóW 2009/2010 4-2
(1-0)
AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/20100%-0%-0%
15.11.08,18:30 POGOń 04 SZCZECIN 2009/2010 3-2
(1-0)
GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/20100%-0%-0%
16.11.08,15:00 KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/2010 6-5
(4-1)
GASZYńSCY KRAKóW0%-0%-0%
16.11.08,18:00 FC NOVA KATOWICE 2009/2010 3-3
(0-1)
GKS JACHYM TYCHY 2009/20100%-0%-0%
16.11.08,18:00 HURTAP ŁęCZYCA 2009/2010 3-5
(3-3)
NOVA KATOWICE0%-0%-0%
Kolejka 8
DataMeczTypy 1-X-2
21.11.08,18:15 GASZYńSCY KRAKóW 7-4
(3-0)
POGOń 04 SZCZECIN 2009/20100%-0%-0%
21.11.08,20:00 GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/2010 6-4
(1-2)
AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/20100%-0%-0%
22.11.08,18:00 NOVA KATOWICE 3-3
(1-2)
FC NOVA KATOWICE 2009/20100%-0%-0%
22.11.08,18:00 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/2010 4-2
(0-1)
HURTAP ŁęCZYCA 2009/20100%-0%-0%
23.11.08,18:00 GKS JACHYM TYCHY 2009/2010 4-3
(1-1)
CLEAREX CHORZóW 2009/20100%-0%-0%
23.11.08,18:00 RED DEVILS CHOJNICE 2-3
(0-2)
KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/20100%-0%-0%
Kolejka 9
DataMeczTypy 1-X-2
28.11.08,20:00 KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/2010 6-4
(4-2)
AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/20100%-0%-0%
28.11.08,20:00 GASZYńSCY KRAKóW 3-1
(0-1)
GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/20100%-0%-0%
29.11.08,18:00 NOVA KATOWICE 5-2
(3-1)
GKS JACHYM TYCHY 2009/20100%-0%-0%
29.11.08,19:00 CLEAREX CHORZóW 2009/2010 0-3
(0-0)
HURTAP ŁęCZYCA 2009/20100%-0%-0%
29.11.08,19:30 POGOń 04 SZCZECIN 2009/2010 2-2
(1-1)
RED DEVILS CHOJNICE0%-0%-0%
30.11.08,19:00 FC NOVA KATOWICE 2009/2010 3-4
(1-2)
AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/20100%-0%-0%
Kolejka 10
DataMeczTypy 1-X-2
05.12.08,18:00 HURTAP ŁęCZYCA 2009/2010 6-4
(2-1)
GKS JACHYM TYCHY 2009/20100%-0%-0%
05.12.08,19:00 AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/2010 4-4
(2-3)
POGOń 04 SZCZECIN 2009/20100%-0%-0%
06.12.08,17:00 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/2010 3-3
(3-0)
NOVA KATOWICE0%-0%-0%
07.12.08,17:00 FC NOVA KATOWICE 2009/2010 6-6
(2-4)
CLEAREX CHORZóW 2009/20100%-0%-0%
07.12.08,18:00 RED DEVILS CHOJNICE 1-1
(0-0)
GASZYńSCY KRAKóW0%-0%-0%
07.12.08,18:00 GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/2010 5-7
(3-2)
KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/20100%-0%-0%
Kolejka 11
DataMeczTypy 1-X-2
12.12.08,18:00 HURTAP ŁęCZYCA 2009/2010 0-3
(0-3)
FC NOVA KATOWICE 2009/20100%-0%-0%
12.12.08,20:00 GASZYńSCY KRAKóW 3-3
(3-2)
AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/20100%-0%-0%
13.12.08,15:00 NOVA KATOWICE 3-1
(1-1)
CLEAREX CHORZóW 2009/20100%-0%-0%
14.12.08,18:00 GKS JACHYM TYCHY 2009/2010 1-4
(1-2)
AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/20100%-0%-0%
14.12.08,18:00 GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/2010 3-1
(0-0)
RED DEVILS CHOJNICE0%-0%-0%
14.12.08,19:30 KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/2010 3-3
(1-3)
POGOń 04 SZCZECIN 2009/20100%-0%-0%
Kolejka 12
DataMeczTypy 1-X-2
23.01.09 CLEAREX CHORZóW 2009/2010 1-0
(1-0)
GASZYńSCY KRAKóW0%-0%-0%
23.01.09 NOVA KATOWICE 7-5
(5-2)
AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/20100%-0%-0%
23.01.09 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/2010 3-3
(1-3)
KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/20100%-0%-0%
23.01.09 GKS JACHYM TYCHY 2009/2010 2-1
(0-1)
POGOń 04 SZCZECIN 2009/20100%-0%-0%
24.01.09 FC NOVA KATOWICE 2009/2010 3-2
(2-1)
GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/20100%-0%-0%
24.01.09 HURTAP ŁęCZYCA 2009/2010 3-1
(0-0)
RED DEVILS CHOJNICE0%-0%-0%
Kolejka 13
DataMeczTypy 1-X-2
30.01.09,19:30 POGOń 04 SZCZECIN 2009/2010 2-2
(0-0)
FC NOVA KATOWICE 2009/20100%-0%-0%
30.01.09,20:00 KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/2010 2-5
(1-2)
HURTAP ŁęCZYCA 2009/20100%-0%-0%
01.02.09,18:00 GKS JACHYM TYCHY 2009/2010 6-5
(5-3)
AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/20100%-0%-0%
01.02.09,18:00 RED DEVILS CHOJNICE 1-4
(0-2)
NOVA KATOWICE0%-0%-0%
01.02.09,18:00 GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/2010 1-1
(0-1)
CLEAREX CHORZóW 2009/20100%-0%-0%
01.02.09,19:30 GASZYńSCY KRAKóW 1-4
(1-3)
AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/20100%-0%-0%
Kolejka 14
DataMeczTypy 1-X-2
07.01.09,18:00 NOVA KATOWICE 6-1
(2-0)
GASZYńSCY KRAKóW0%-0%-0%
08.01.09,18:00 GKS JACHYM TYCHY 2009/2010 4-6
(0-2)
KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/20100%-0%-0%
06.02.09,18:00 HURTAP ŁęCZYCA 2009/2010 4-2
(0-0)
GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/20100%-0%-0%
07.02.09,18:00 CLEAREX CHORZóW 2009/2010 6-2
(4-1)
AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/20100%-0%-0%
07.02.09,18:00 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/2010 4-2
(2-2)
POGOń 04 SZCZECIN 2009/20100%-0%-0%
08.02.09,18:00 FC NOVA KATOWICE 2009/2010 4-2
(2-1)
RED DEVILS CHOJNICE0%-0%-0%
Kolejka 15
DataMeczTypy 1-X-2
20.02.09,19:00 AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/2010 1-6
(0-1)
AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/20100%-0%-0%
20.02.09,19:00 RED DEVILS CHOJNICE 7-3
(3-2)
CLEAREX CHORZóW 2009/20100%-0%-0%
20.02.09,19:30 GASZYńSCY KRAKóW 5-3
(2-2)
GKS JACHYM TYCHY 2009/20100%-0%-0%
20.02.09,20:00 KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/2010 4-5
(2-1)
FC NOVA KATOWICE 2009/20100%-0%-0%
21.02.09,19:00 POGOń 04 SZCZECIN 2009/2010 2-7
(0-1)
HURTAP ŁęCZYCA 2009/20100%-0%-0%
22.02.09,18:00 GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/2010 4-4
(2-1)
NOVA KATOWICE0%-0%-0%
Kolejka 16
DataMeczTypy 1-X-2
27.02.09,18:00 HURTAP ŁęCZYCA 2009/2010 3-0
(2-0)
AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/20100%-0%-0%
28.02.09,18:00 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/2010 5-1
(1-0)
GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/20100%-0%-0%
28.02.09,19:00 CLEAREX CHORZóW 2009/2010 5-1
(2-1)
KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/20100%-0%-0%
01.03.09,18:00 NOVA KATOWICE 3-1
(1-1)
POGOń 04 SZCZECIN 2009/20100%-0%-0%
01.03.09,18:00 FC NOVA KATOWICE 2009/2010 3-3
(0-2)
GASZYńSCY KRAKóW0%-0%-0%
01.03.09,18:00 GKS JACHYM TYCHY 2009/2010 4-3
(2-0)
RED DEVILS CHOJNICE0%-0%-0%
Kolejka 17
DataMeczTypy 1-X-2
06.03.09,19:00 AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/2010 1-4
(1-2)
FC NOVA KATOWICE 2009/20100%-0%-0%
06.03.09,19:00 RED DEVILS CHOJNICE 2-3
(1-1)
AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/20100%-0%-0%
06.03.09,19:30 GASZYńSCY KRAKóW 2-5
(0-2)
HURTAP ŁęCZYCA 2009/20100%-0%-0%
06.03.09,20:00 KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/2010 0-2
(0-0)
NOVA KATOWICE0%-0%-0%
07.03.09,20:00 POGOń 04 SZCZECIN 2009/2010 2-1
(0-0)
CLEAREX CHORZóW 2009/20100%-0%-0%
08.03.09,18:00 GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/2010 4-4
(1-3)
GKS JACHYM TYCHY 2009/20100%-0%-0%
Kolejka 18
DataMeczTypy 1-X-2
27.03.09,20:00 GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/2010 4-1
(2-1)
POGOń 04 SZCZECIN 2009/20100%-0%-0%
28.03.09,16:00 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/2010 4-2
(1-1)
CLEAREX CHORZóW 2009/20100%-0%-0%
28.03.09,17:00 NOVA KATOWICE 3-4
(2-3)
HURTAP ŁęCZYCA 2009/20100%-0%-0%
28.03.09,20:00 GASZYńSCY KRAKóW 3-9
(1-4)
KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/20100%-0%-0%
29.03.09,18:00 GKS JACHYM TYCHY 2009/2010 1-2
(1-0)
FC NOVA KATOWICE 2009/20100%-0%-0%
29.03.09,18:00 RED DEVILS CHOJNICE 3-6
(3-2)
AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/20100%-0%-0%
Kolejka 19
DataMeczTypy 1-X-2
03.04.09,18:00 HURTAP ŁęCZYCA 2009/2010 5-3
(1-2)
AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/20100%-0%-0%
03.04.09,20:00 KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/2010 3-3
(2-0)
RED DEVILS CHOJNICE0%-0%-0%
04.04.09,17:00 POGOń 04 SZCZECIN 2009/2010 6-1
(4-0)
GASZYńSCY KRAKóW0%-0%-0%
04.04.09,18:00 FC NOVA KATOWICE 2009/2010 3-1
(1-1)
NOVA KATOWICE0%-0%-0%
04.04.09,19:00 CLEAREX CHORZóW 2009/2010 4-2
(1-1)
GKS JACHYM TYCHY 2009/20100%-0%-0%
05.04.09,13:00 AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/2010 4-1
(2-0)
GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/20100%-0%-0%
Kolejka 20
DataMeczTypy 1-X-2
17.04.09,18:00 HURTAP ŁęCZYCA 2009/2010 2-0
(0-0)
CLEAREX CHORZóW 2009/20100%-0%-0%
19.04.09,14:00 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/2010 12-5
(3-0)
FC NOVA KATOWICE 2009/20100%-0%-0%
19.04.09,14:00 AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/2010 4-1
(1-1)
KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/20100%-0%-0%
19.04.09,16:00 GKS JACHYM TYCHY 2009/2010 3-4
(3-2)
NOVA KATOWICE0%-0%-0%
19.04.09,18:00 RED DEVILS CHOJNICE 5-2
(0-0)
POGOń 04 SZCZECIN 2009/20100%-0%-0%
19.04.09,18:00 GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/2010 2-3
(2-2)
GASZYńSCY KRAKóW0%-0%-0%
Kolejka 21
DataMeczTypy 1-X-2
23.04.09,19:30 CLEAREX CHORZóW 2009/2010 2-3
(1-0)
FC NOVA KATOWICE 2009/20100%-0%-0%
25.04.09,18:00 NOVA KATOWICE 1-1
(0-1)
AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/20100%-0%-0%
26.04.09,18:00 GKS JACHYM TYCHY 2009/2010 3-5
(0-2)
HURTAP ŁęCZYCA 2009/20100%-0%-0%
26.04.09,18:00 POGOń 04 SZCZECIN 2009/2010 5-3
(2-0)
AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/20100%-0%-0%
26.04.09,18:00 KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/2010 6-5
(1-3)
GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/20100%-0%-0%
26.04.09,18:00 GASZYńSCY KRAKóW 6-5
(1-2)
RED DEVILS CHOJNICE0%-0%-0%
Kolejka 22
DataMeczTypy 1-X-2
02.05.09,18:00 AKADEMIA FUTSAL CLUB PNIEWY 2009/2010 3-3
(1-1)
GKS JACHYM TYCHY 2009/20100%-0%-0%
03.05.09,18:00 POGOń 04 SZCZECIN 2009/2010 1-2
(0-0)
KUPCZYK DARKOMP KRAKóW 2009/20100%-0%-0%
03.05.09,18:00 FC NOVA KATOWICE 2009/2010 1-0
(0-0)
HURTAP ŁęCZYCA 2009/20100%-0%-0%
03.05.09,18:00 CLEAREX CHORZóW 2009/2010 6-1
(1-0)
NOVA KATOWICE0%-0%-0%
03.05.09,18:00 AZS WSEZ GREMBACH ZGIERZ 2009/2010 2-2
(0-0)
GASZYńSCY KRAKóW0%-0%-0%
03.05.09,18:00 RED DEVILS CHOJNICE 4-1
(0-0)
GWIAZDA RUDA ŚLąSKA 2009/20100%-0%-0%

Powrót

Ranking typerów

M.Użytkownik%

Cały ranking...

Agencja interaktywna M40.pl: Pozycjonowanie stron Poznań
Najnowsze filmy

AZS UG Gdańsk - Remedium Pyskowice

Skrót meczu 22. kolejki Ekstraklasy Futsalu 2013/14.

Red Devils Chojnice - Wisła Krakbet Kraków

Skrót meczu 22. kolejki Ekstraklasy Futsalu 2013/14.

Red Dragons Pniewy - Elhurt Elmet Helios Białystok

Skrót meczu 14. kolejki 1. Ligi Futsalu grupy północnej.

Zobacz wszystkie filmy

Nowe komentarze

AZS UŚ wygrywa w Gdańsku
Short, sweet, to the point, FRExaeE-ctly(...)

Wyniki 4. kolejki Ekstraklasy
Damn, I wish I could think of sotimheng (...)

"Mecz"
Fell out of bed feeling down. This has b(...)

I liga - aktualna sytuacja w obu grupach
Whoa, things just got a whole lot eaiesr(...)

Kolejny pościg Wisły (VIDEO)
That's not even 10 mitneus well spent!(...)

UEFA Futsal Euro 2014 - 1/2 finału WYNIKI
A piece of erdtouiin unlike any other!(...)

Rozpoczęło się zgrupowanie Akademickiej Reprezentacji Polski
A bit susirpred it seems to simple and y(...)

Liga Typerów
Well done to think of sotmiheng like tha(...)

Najnowsze zdjęcia

klub

zawodnik

zawodnik
Zdjęcia
Losowe zdjęcieLosowy zawodnik

sala

Marcin Potoczny

(Polonia Szczecin)