Poleć stronę znajomym:

Zrób sobie opis na GG
Sonda
WSEZ Łódź Akademickim Mistrzem Polski w futsalu
WSEZ Łódź Akademickim Mistrzem Polski w futsalu3 dniowe zmagania na katowickich halach dobiegły końca.

Mnóstwo emocji,grad bramek,łzy szczęscia i radości tak w skrócie można opisać finały AMP w Katowicach.Zasłużenie wygrała WSEZ z Łodzi,drugie miejsce zajęla olsztyńska OSW,na najniższym stopniu podium uplasowała się ekipa Uniwersytetu Gdańsk.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Michał Marciniak WSEZ Łódź,najlepszym bramkarzem Sebastian Bielichowski również z Łodzi,a najbardziej bramkostrzelnym zawodnikiem okazał się Bartosz Gliński z AJD Częstochowa.

Obszerne podsumowanie turnieju oraz foto i videorelacja już wkrótce na 40minut.pl