Menu
Gadu-gadu
Poleć stronę znajomym:

Zrób sobie opis na GG
Sonda
40minut.pl Futsal CUP - losowanie grup i terminarz rozgrywek
40minut.pl Futsal CUP - losowanie grup i terminarz rozgrywekW siedzibie 40minut.pl odbyło się właśnie losowanie grup na drugą edycję 40minut.pl Futsal CUP.














Przed losowaniem rozstawiono cztery najlepsze zespoły z poprzedniego turnieju czyli Za Bufetem, Poznań 2010, Reniferu i TVP Poznań. Pozostałe ekipy losowane były z jednego koszyka.


UWAGA! Zbiórka jutro o godz. 8:45 na hali LOSiR przy ul. Kołłątaja 2 w Luboniu!  


 


 


TERMINARZ TURNIEJU 40MINUT.pl CUP





 


     Grupa A                        Grupa B                            Grupa C                          Grupa D


A1 Za Bufetem          B1 2010 Poznań              C1 Reniferu                      D1 TVP Poznań


A2 Gang Zidane`a     B2 FC POMARAŃCZA      C2 Kadet Los Espanolos  D2 All For You


A3 Padli Przy Barze   B3 Latające Smoki           C3 Nic Się Nie Bój!          D3 Akademia VIP


A4 MyMusic Poznań  B4 FC Żegrze                  C4 FC SETA                    D4 4x4        


A5 KT TEAM             B5 Aston Wilda               C5 FC Notosru                  D5 ARKO Arko       


 


 


 


FAZA ELIMINACYJNA (3 boiska)


Cztery grupy A, B, C, D


09:30 - boisko 1 - A1 ZA BUFETEM - A5 KT TEAM


09:30 - boisko 2 - B1 2010 POZNAŃ  -  B5 ASTON WILDA                         


09:30 - boisko 3 - C1 RENIFERU - C5 FC NOTOSRU 


09:40 - boisko 1 - D1 TVP POZNAŃ - D5 ARKO 


09:40 - boisko 2 - A2 GANG ZIDANE`A - A4 MYMUSIC POZNAŃ   


09:40 - boisko 3 - B2 FC POMARAŃCZA  - B4 FC ŻEGRZE           


09:50 - boisko 1 - C2 KADET LOS ESPANOLOS - C4 FC SETA 


09:50 - boisko 2 - D2 ALL FOR YOU - D4 4X4 


09:50 - boisko 3 - A1 ZA BUFETEM - A3 PADLI PRZY BARZE   


10:00 - boisko 1 - B1 2010 POZNAŃ - B3 LATAJĄCE SMOKI   


10:00 - boisko 2 - C1 RENIFERU - C3 NIC SIĘ NIE BÓJ! 


10:00 - boisko 3 - D1 TVP POZNAŃ - D3 AKADEMIA VIP 


10:10 - boisko 1 - A2 GANG ZIDANE`A - A5 KT TEAM 


10:10 - boisko 2 - B2 FC POMARAŃCZA - B5 ASTON WILDA                  


10:10 - boisko 3 - C2 KADET LOS ESPANOLOS - C5 FC NOTOSRU 


10:20 - boisko 1 - D2 ALL FOR YOU - D5 ARKO 


10:20 - boisko 2 - A3 PADLI PRZY BARZE - A4 MYMUSIC POZNAŃ   


10:20 - boisko 3 - B3 LATAJĄCE SMOKI  - B4 FC ŻEGRZE         


10:30 - boisko 1 - C3 NIC SIĘ NIE BÓJ! - C4 FC SETA 


10:30 - boisko 2 - D3 AKADEMIA VIP - D4 4X4


10:30 - boisko 3 - A1 ZA BUFETEM - A2 GANG ZIDANE`A       


10:40 - boisko 1 - B1 2010 POZNAŃ  - B2 FC POMARAŃCZA     


10:40 - boisko 2 - C1 RENIFERU - C2 KADET LOS ESPANOLOS   


10:40 - boisko 3 - D1 TVP POZNAŃ - D2 ALL FOR YOU 


10:50 - boisko 1 - A3 PADLI PRZY BARZE - A5 KT TEAM 


10:50 - boisko 2 - B3 LATAJĄCE SMOKI - B5 ASTON WILDA                 


10:50 - boisko 3 - C3 NIC SIĘ NIE BÓJ! - C5 FC NOTOSRU 


11:00 - boisko 1 - D3 AKADEMIA VIP - D5 ARKO 


11:00 - boisko 2 - A1 ZA BUFETEM - A4 MYMUSIC POZNAŃ   


11:00 - boisko 3 - B1 2010 POZNAŃ - B4 FC ŻEGRZE


11:10 - boisko 1 - C1 RENIFERU - C4 FC SETA 


11:10 - boisko 2 - D1 TVP POZNAŃ - D4 4X4 


11:10 - boisko 3 - A2 GANG ZIDANE`A - A3 PADLI PRZY BARZE   


11:20 - boisko 1 - B2 FC POMARAŃCZA - B3 LATAJĄCE SMOKI   


11:20 - boisko 2 - C2 KADET LOS ESPANOLOS - C3 NIC SIĘ NIE BÓJ! 


11:20 - boisko 3 - D2 ALL FOR YOU -D3 AKADEMIA VIP 


11:30 - boisko 1 - A4 MYMUSIC POZNAŃ - A5 KT TEAM 


11:30 - boisko 2 - B4 FC ŻEGRZE - B5 ASTON WILDA                 


11:30 - boisko 3 - C4 FC SETA - C5 FC NOTOSRU 


11:40 - boisko 1 - D4 4X4 - D5 ARKO


 


FAZA FINAŁOWA


2 pierwsze drużyny z każdej z grup awansują do 2 grup E i F  po 4 zespoły w grupie i grają o miejsca 1-8 w turnieju


Drużyny które w grupach zajmą miejsca 3 i 4 tworzą grupy G i H i grają o miejsca 9-16 w turnieju


 


12:00 - boisko 2 - 1A - 2B 


12:00 - boisko 3 - 1C - 2D


12:00 - boisko 1 - 2A - 1B 


12:10 - boisko 2 - 2C - 1D 


12:10 - boisko 3 - 3A - 3B 


12:10 - boisko 1 - 4A - 4B 


12:20 - boisko 2 - 5A - 5B 


12:20 - boisko 3 - 3C - 3D 


12:20 - boisko 1 - 4C - 4D 


12:30 - boisko 2 - 5C - 5D 


12:30 - boisko 3 - 1A - 1C 


12:30 - boisko 1 - 2B - 2D 


12:40 - boisko 2 - 2A - 2C 


12:40 - boisko 3 - 1B - 1D 


12:40 - boisko 1 - 3A - 3C 


12:50 - boisko 2 - 4A - 4C 


12:50 - boisko 3 - 5A - 5C 


12:50 - boisko 1 - 3B - 3D 


13:00 - boisko 2 -  4B - 4D 


13:00 - boisko 3 - 5B - 5D 


13:00 - boisko 1 -1A - 2D 


13:10 - boisko 2 - 2B - 1C 


13:10 - boisko 3 - 2A - 1D 


13:10 - boisko 1 - 1B - 2C 


13:20 - boisko 2 - 3A - 3D 


13:20 - boisko 3 - 4A - 4D 


13:20 - boisko 1 - 5A - 5D


13:30 - boisko 2 - 3B - 3C 


13:30 - boisko 3 - 4B - 4C 


13:30 - boisko 1 - 5B - 5C


 


 


Mecze półfinałowe i o miejsca 1-8


13:40 - 1 półfinał - boisko 2


E1 – F2


13:40 - 2 półfinał - boisko 3


 E2 – F1


13:40 - mecz o miejsca 7-8 - boisko 1


E4 – F4


13:50 - mecz o miejsca 5-6 - boisko 2


E3 – F3


14:00 - mecz o miejsca 3-4 - boisko 1


Przegrany półfinału 1 - przegrany półfinału 2


14:15 - FINAŁ - BOISKO 1


Zwycięzca półfinału 1 - Zwycięzca półfinału 2


14:30 - ZAKOŃCZENIE II TURNIEJU 40MINUT PL CUP


 


 


Życzymy udanej imprezy!


40minut.pl Sp. z o.o.




Przekaż wiadomość znajomym:

Powrót

Komentarze:

Treść komentarza:


Autor komentarza:


Obrazek nie do odczytania? Zmień obrazek.

Tekst obrazka:

Redakcja 40minut.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy. Jednocześnie portal zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, treści obraźliwe w stosunku do innych komentujących, osób trzecich, klubów lub instytucji itp. W przypadku notorycznego łamania zasad, zastrzegamy sobie prawo do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całych sieci.

Zaloguj się aby bezpośrednio podpisywać komentarze.

Komentarze [1]
Holy sihnzit, this is so cool thank you.
40minutuję To
  (0)

Dodał: ~GioJiNBhMtuQ
30-04-2012, 08:50

Agencja interaktywna M40.pl: M40.pl
Najnowsze komentarze

AZS UŚ wygrywa w Gdańsku
Short, sweet, to the point, FRExaeE-ctly(...)

Wyniki 4. kolejki Ekstraklasy
Damn, I wish I could think of sotimheng (...)

"Mecz"
Fell out of bed feeling down. This has b(...)

I liga - aktualna sytuacja w obu grupach
Whoa, things just got a whole lot eaiesr(...)

Kolejny pościg Wisły (VIDEO)
That's not even 10 mitneus well spent!(...)

UEFA Futsal Euro 2014 - 1/2 finału WYNIKI
A piece of erdtouiin unlike any other!(...)

Rozpoczęło się zgrupowanie Akademickiej Reprezentacji Polski
A bit susirpred it seems to simple and y(...)

Liga Typerów
Well done to think of sotmiheng like tha(...)

Zdjęcia
Losowe zdjęcieLosowy zawodnik

zawodnik

Jakub Budźko

(Elhurt-Elmet Helios Białystok (U-20))