OKBET ZAKŁADY – OPINIEPod koniec ubiegłego roku mieliśmy prawdziwy depozyt prawnych bukmacherów, którzy otrzymali licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Początek 2019 roku przyniósł kolejny duży gracz, który jest polskim bukmacherem SP. z o. o..

O NOWEJ BUKMACHERZE BIURZE

Polska bukmacher firma SRL, której przewodniczącym jest Norbert Чеперский, wprowadzi na rynek markę OKbet. Można go znaleźć w domenie www.okbet.pl uzyskał zezwolenie PS4. 6831. 28. 2017 z Ministerstwa finansów 3 stycznia 2019 roku. Siedziba firmy znajduje się w Dąbrowa Górnicza, str. Jej KRS jest 0000687635, Inn: 6292481907, i GOTR: 367989720.

Jeśli chce istnieć na rynku polskim, powinien on dołączyć do online graczy. Nowy bukmacher będzie mieć konkurencję nie tylko w postaci starych wyjadaczy, takich jak Fortune, STS Lee Totolotek, ale i nowe bukmacherzy, którzy otrzymali licencję na zakład w ciągu ostatnich kilku miesięcy. To, w szczególności, bukmacherzy eWinner, Typiko lub BetFan. Jak ona?

BONUS POWITALNY W OKBET

BONUS POWITALNY W OKBETNajczęściej słowo obok nazwy bukmacherów – “bonus ” i”kod promocyjny”. Pamiętamy coś jeszcze. Skupmy się na bonusie powitalnym, który bukmacher oferuje graczom do rejestracji. Bonusy są podzielone na wpłaty i bez zabezpieczenia. Prawie każdy prawowity Buk, i jeden i drugi. OKbet również musi mieć oba rodzaje premii.

Pierwszy z nich, zazwyczaj jest w 100% wpłaty na określoną kwotę, na przykład 1000 zł. W ten sposób można zainwestować sumę pieniędzy i bezpłatne drugą sumę jako bonus. Oczywiście, te pieniądze trzeba wydać na grę, na przedsiębiorstwa. Jeszcze jeden bonus to bonus. Jest to swego rodzaju bezpłatne narzędzia, które otrzymasz od bukmachera, nie robiąc pieniędzy w pierwszej kolejności. Zazwyczaj jest to około 20-30 zł, które trzeba wydać na raty. Jeśli nowy bukmacher chce zabłysnąć może zwiększyć kwoty bonusu bez depozytu, na przykład, 40 lub 50 zł. Istnieje również jeszcze jeden sposób, w jaki go powitalny oferty można nazwać atrakcyjne-najpierw dać wysoką ryzykowny zakład. Jest to w zasadzie bonus na depozyt, z tego względu, że jeśli stawka, którą zrobiliśmy, będzie przegrana, otrzymamy zwrot stawki.

Coś jeszcze, obrót. Na ogół marketingowy popyt nałożony na bonus, czyli na wykorzystanie środków bonusowych do gry. Przyzwoity obrót 2-3 razy. Im wyżej, tym mniej korzystna oferta. Miejmy nadzieję, że OK bet rozważy fakt, że dodatkowy obrót jest decydującym elementem dla wielu graczy, wygrają czy od takiej oferty lub nie.

OKBET KOD PROMOCYJNY

Jak już wspomniano powyżej, jest to bardzo ważne dla graczy promo-kodu, które oferują duże premie na początku. Bukmacherzy dają podczas rejestracji w polu z tym kodem. Okbet również będzie musiał wprowadzić je. W Jego kodzie OKbet musimy uzyskać wysoki bonus od depozytu (na przykład 120% lub do wyższej kwoty, na przykład, 1200 zł zamiast 1000), jak wskazano powyżej, bonus bez depozytu.

Jak tylko bukmacher zaprezentuje swoją ofertę, jesteśmy “ostrzec” kod promocyjny dla graczy.

OFERTA ZAKŁADÓW ONLINE

OFERTA ZAKŁADÓW ONLINEAby postawić zakład, trzeba mieć z czym. Najlepsi bukmacherzy oferują ponad 30 rodzajów sportu, kilkunastu na żywo i kilkadziesiąt rynków zdarzeń. To nie będzie łatwo pokonać, tym bardziej, że zwykle oferty działalności dość blisko. (Słabsze bukmacherzy mają tylko mniej dyscyplin na dziennych). To dobry pomysł inwestować w sporty wirtualne, lub e-sporty, które przyciągają coraz więcej graczy. Bardzo ciekawa oferta na sporty elektroniczne ma Totalbet. Chociaż mu jeszcze brakuje jednego z najlepszych dzięki e-e-sportowych, jest mocno pobity.

Może też skupić się na mniejszych, mniej popularnych ligach, ale nie zawsze przynosi oczekiwany rezultat-niewielu koneserów, takie jak 4. angielska liga lub 2. Grecka liga piłkarska.

Oczywiście, wiele korzyści przyniesie wysokie kursy. Biorąc pod uwagę, że u wielu bukmacherów ma podobny układ w zawodach, można tylko pokonać atrakcyjne kursy. Gracze wybierają bukmacherów, być może, najlepsza oferta,szczególnie jeśli zdarzenia nie są obciążone 12% podatku. Mimo, że bukmacherzy coraz częściej wprowadzają grę bez podatku-na pewno panuje Totolotek, który ma stałą ofertę pod nazwą “twarda gra”. OKbet, na pewno powinien dostać większe szanse (przynajmniej dla poszczególnych dyscyplin lub lig) i dbać o graczach, biorąc podatku dochodowego od osób prawnych.

OKBET TELEFON

Stronka już nie wystarczy. Teraz, mając aplikacja dziennych jest obowiązkowe mieć bezwarunkowo. W ten sposób agent stawek OKbet nie pozostaje nic innego, jak wprowadzanie aplikacji na telefony z oprogramowaniem iOS i Android. Szybkie płatności, powiadomienia o nowych stawkach, szeroka oferta w czasie rzeczywistym są podstawą, ale telefony promocje i transmisje na żywo, z pewnością pomogą zwiększyć popularność aplikacji mobilnych OKbet.

PŁATNOŚCI I OBSŁUGA KLIENTA

Choć nie jest to najważniejsze elementy w wysokości stawek, wskazuje to na jakość marki. Jeśli konsultant nie miły, oczekiwanie na odpowiedź na czat będzie trwać, i wśród płatności nie będzie podstawowych metod – nie ma nic do powiedzenia, że mamy do czynienia z profesjonalnym bukmacherem. Niestety, te dwie kategorie jest bardzo ułomny. Naszym zdaniem, Окбет dlatego musi dbać o ciekawych płatności-potrzebne elektroniczne portfele, Paysafecard, Blik li Przelewy24. Co do obsługi klienta, to na pewno na czacie. Konsultanci muszą wiedzieć marka OKbet i zasady rynku stawek. Po podłączeniu nie trzeba czekać w kolejce więcej niż kilka sekund. Coś Jeszcze, Faq. im silniejszy, tym lepiej. Gracze zazwyczaj używają te dwie formy pomocy.

OKBET KOMENTARZE

Naszym zdaniem, polska bukmacher sp. z. o. O może okazać się ważnym graczem, tym bardziej, że oprócz OKbet, rozpocznie się jeszcze jedna marka-NobleBet na rynku bukmacherów. To mówi o tym, że ma błąd, ale prawdopodobnie również sprawdzona strategia. Musimy tylko poczekać na wynik. Biorąc pod uwagę, że licencja została uzyskana na początku stycznia, strona z oferty internetowej może nie być dostępna w połowie 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj