TRAF ONLINE OPINIEKonne zakłady na Służewcu pracowali z 2010 roku, ale w grudniu 2018 roku Traf – zakłady wzajemne sp. z. o. z o. o., firma w grupie sportowego kapitału również weszła na rynek w internecie. W ten sposób, był legalnym bukmacherem 14 licencji na zakłady w internecie. Traf zajmuje się organizacją i sprzedażą zakładów wyścigów konnych, w pierwszej kolejności, na, pas startowy, w, sługa, ale od 2012 roku również na trasach we Francji. 27 lipca 2019 roku zaczęło się ze swojego serwisu, zakłady na konie mogą obstawiać w internecie.

Siedziba bukmachera chance, wzajemne zakład znajduje się przy ulicy. Numer upoważnienia do przeprowadzenia zakładów online-PS4. 6831.3. 2018.

RUCH WZAJEMNE ZAKŁADY ONLINE

Na miejscu traf-zw.pl znajdziesz wyścig z Sluevets, partii, Sopotu i z utworów we Francji. Można już obstawiać na jednogonitwowe, takie jak: normal (ZWC), Deuces (DWJ), Order (PDK), Three (TRJ) i Four (czwartek). Wkrótce dostępne będą również zakłady wielogonitwowe: Septyma (SPT), Quinta (KVN), Tripla (TPL) i re-Shooting (DBL).

Na stronie znajdziesz również, w szczególności, wyścigowe, plany, programy, a także typy dziennikarzy, zakłady na dany dzień, wyniki wyścigów i szczegółowe informacje o typach i rodzajach zakładów, a także cena stawek i płatności. Asortyment tego online bukmachera nie został jeszcze zakończony. Musimy więc być cierpliwi. Jeśli chcesz robić zakłady na mecze lub inne zakłady w internecie, możesz skorzystać z ofert innych legalnych bukmacherów.

W sekcji “Jak grać” znajdziesz podstawowe zasady wyścigowych stawek, a także wyjaśnienie dwóch systemów do gier. Po pierwsze, to bokserska system, który jest używany do jednodniowych stawek i uwzględnia wybranego konia. Z drugiej strony, w gniazdka systemie można wybrać wszystkich koni, które biorą udział w wyścigach.

ZAKŁADY SPORTOWE: MISTRZOSTWA CZECH / BUKMACHER

ZAKŁADY SPORTOWE: MISTRZOSTWA CZECH / BUKMACHERZakłady dzielą się na kilka typów. Najczęściej jest to stawka na normalny, a więc przewidywania na konia, który wygra wyścig. Cena zakładu wynosi 5 zł.

Na przedmiot zamówienia dostarcza ci konia, który zajmie pierwsze i drugie miejsce w dowolnej kolejności. W wyścigu muszą uczestniczyć co najmniej siedmiu koni. Cena zakładu wynosi 3 zł.

Dwa przedsiębiorstwa znajduje się w pobliżu prędkości zamówienia. Tu również umieścić konia, który zajmie pierwsze i drugie miejsce. Jednak trzeba dokładnie określić, kto będzie pierwszy, a kto drugi. Zakład kosztuje 3 zł

Zakłady, trzy i cztery są odpowiednikiem dwóch. Umieść jednak pierwsze trzy lub cztery miejsca, które wezmą koni, których wybierzesz. Za trzy zapłacicie 3 ruble, za cztery-2 zł.
Istnieją też kombinacje, takie jak podwójne, potrójne, Kwintus i Septimusa. Na przykład, w дублере postawisz koni, zajmując pierwsze miejsca w dwóch wyścigach, lub tych, którzy zajmują pierwsze i drugie lub pierwsze, drugie i trzecie miejsce w dwóch wyścigach. Cena jednego wkładu wynosi 3 zł.

SZANSA-REJESTRACJA ONLINE

Formularz rejestracyjny nowego bukmachera składa się z trzech kroków. Po pierwsze, podaj swoje dane (imię, nazwisko, adres, numer pesel, datę urodzenia, obywatelstwo, numer paszportu, adres e-mail, hasło, numer konta bankowego. Drugi krok-zgoda – regulamin, Polityka prywatności, potwierdzenie pełnoletności i limity, które należy wybrać przed zakładami. Trzeci i ostatni krok to podanie.

Rejestracja w przedsiębiorstwach szczęście nie jest takie trudne, i raz po utworzeniu konta można już postawić na wyścig.

Hit prędkość zapisu
Nowe konto
TRAF – Rejestracja konta

DLA GRACZA

DLA GRACZAW przypadku problemów lub pytań można skontaktować się w sportowych przez telefon (459 59 99 60) e-mail (kontakt@trafonline.pl) lub poprzez formularz kontaktowy na stronie. Wzajemne zakłady ruchu mają również obszerne faq, gdzie znajdziesz odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące rejestracji Konta, a także bezpieczeństwa. Informacje o stawkach można znaleźć w sekcji “Jak grać”, a informacje o harmonogramie i planie wyścigów, zakłady, typy i wynikach znajduje się w dziale”dla gracza”.

Sprawa przedstawiał okazję oglądać wyścigi show online. Po zalogowaniu się, kliknij na zakładkę “zegar” i można oglądać prawdziwe wyścigi.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Do tej pory bukmacher wprowadzał płatności szybkiego biegu i BLIKa. Jest to dość skromną ofertę i mamy nadzieję, że wkrótce przedstawi inne metody, M. Przelewy24, DotPay lub Skrill lub NETELLER.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj